Często nasi klienci mają problem z dobraniem odpowiedniego oświetlenia do swoich pomieszczeń mieszkalnych. Z braku czasu lub nieznajomości produktów, ciężko jest im dopasować odpowiednie oprawy LED i połączyć je z konkretnym zasilaczem.

Uniwersalne zestawy LED od Design Light

Uniwersalne zestawy LED od Design Light

Dlatego stworzyliśmy całą gamę zestawów LED, które są gotowe do montażu oraz podłączenia dla każdego. Nasze zestawy posiadają wszystkie niezbędne elementy tj: oprawy LEDowe, zasilacz LED wraz z okablowaniem i wyłącznikiem nożnym. Wszystkie proponowane poniżej opcje są zbudowane w systemie mini-konektor. Jest to bardzo proste i skuteczne rozwiązanie do tworzenia oświetlenia LED. Oprawy posiadają 2m przewód zasilający zakończony wtyczką mini, którą należy połączyć z gniazdem znajdującym się w rozdzielaczu (najczęściej 6-punktowym).

System Mini-konektor do oświetlenia LED

System Mini-konektor do oświetlenia LED

W zależności od potrzeb oferujemy zestawy oświetleniowe od 2 – 6 punktów. Jeżeli ktoś, jednak kupi zestaw np. 2 pkt. i stwierdzi, że potrzebuje więcej opraw, wystarczy że dokupi wybraną ilość opraw i doda do zestawu. Zasilacze są dobrane tak, aby mogły wytrzymać obciążenie max. 6 opraw LED. Po połączeniu opraw z rozdzielaczem wystarczy podłączyć zasilacz LED do gniazdka elektrycznego i cieszyć się nowym oświetleniem.

Schemat przykładowego zestawu LED - kliknij, aby powiększyć

Schemat przykładowego zestawu LED – kliknij, aby powiększyć

Zestawy LED do kuchni:

  • Orbit XL: to wybór dla klientów, którzy nie uznają kompromisów. Zestaw posiada 3 oprawy Orbit XL o łącznej mocy 9W, wyposażone w nowoczesne i bardzo wydajne diody LED PREMIUM typu 5638. Wybierając ten pakiet zapewniamy sobie odpowiednią dawkę światła użytkowego.
  • Oval LED: to idealny zestaw to każdej kuchni. Oprawy Oval dostępne są w 4 różnych kolorach opraw oraz 2 barwach światła (białej zimnej/ciepłej). Dzięki takiej różnorodności, zestaw Oval sprawdzi się doskonale, jako oświetlenie podszafkowe w każdym pomieszczeniu.

Zestawy LED do witryn:

  • Square: nowoczesny i oszczędny sposób na uatrakcyjnienie każdego mebla w salonie. Wyposażony w energooszczędne oprawy o mocy 1,5W dostępne w barwach zimnej, ciepłej oraz systemie LED RGB z pilotem na podczerwień. Square LED sprawdzi, się równie dobrze w kuchni.
  • Klipsy LED: popularna sposób, na podświetlenie półek szklanych w witrynach meblowych. Bogata gama kolorystyczna oraz minimalny pobór prądy idą w parze z przystępną ceną. Polecamy.

Jeżeli nadal po przeczytaniu tego artykułu nie znaleźliście Państwo tego co jest Wam potrzebne, zachęcamy do kontaktu z nami z pewnością będziemy w stanie doradzić i wybrać odpowiedni zestaw LED.