Zasilacze LED Standard Plus

Podstawą dobrego i długotrwałego oświetlenia to stabilne i bezpieczne źródło zasilania. Dlatego bardzo ważne jest, aby odpowiednio dobierać zasilacze do oświetlenia LED tj. opraw, żarówek czy taśm LED. Częstym problem niskiej jakości żarówek LED na 230V, nie są diody LED tylko awaryjne zasilacze, po zepsuciu których żarówki nadają się do wyrzucenia. Dlatego ważne jest, aby wybierać zasilacze wysokiej jakości potwierdzone certyfikatami świadczące o wysokiej jakości oraz bezpieczeństwie dla ludzi oraz środowiska.

TÜV gwarantem jakośći!
W ofercie firmy Design Light pojawiły są nowe zasilacze klasy Standrad Plus z certyfikatem TÜV. To nowoczesne i bezpieczne zasilacze, które zagawarantują poprawne i bezawaryjne działanie oświetlenia LED przez długie lata.  Standrad Plus to certyfikowana jakość i gwarancja bezawaryjnego funkcjonowania, potwierdzone certyfikatem międzynarodowej renomy!

TUV LOGO

TUV LOGO

TÜV to Międzynarodowy znak jakości przyznawany przez niezależny Instytut Badawczy. Jest najbardziej rozpoznawalnym symbolem bezpieczeństwa, zgodności i jakości produktu oraz braku substancji szkodliwych. Produkty z logo TÜV poddawane są testom w praktyce oraz testom na wytrzymałość.

Montaż też ma znaczenie!
Oprócz wyboru zasilacza, bardzo istotne jest miejsce oraz sposób montażu – o czym warto, również pamiętać. Zasilacze należy montować z dala od źródła ciepła w dobrze dostępnym miejscu. Warto jest też zostawić zapas 10% mocy, aby nie obciążać całkowicie źródła zasilania. Czyli jeżeli np. sumaryczna moc oświetlenia wynosi 20W to zasilacz pownien mieć 22-25W lub więcej.

Zasilacze Standrad Plus to idealne rozwiązanie do podszafkowych opraw kuchennych lub krótszych odcinków taśm LED. Dostępne w mocach: 6W, 14W i 24W w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy do zakupy tych zasilaczy!