Prosty montaż w profilu LED!

Nowy produkt to płytka SMD wyposażona w wygodny i niezawodny wyłącznik dotykowy. Płytka jest małych wymiarów 31x8x8mm i pasuje do profilów aluminiowych, których wysokość z kloszem nie przekracza 7mm.

Wyłącznik MS60 wystarczy przylutować do taśmy LED i wkleić do profilu za pomocą dwustronnej taśmy klejącej, następnie w kloszu nad wyłącznikiem wykonać otworek o średnicy 4-5mm, przez który będzie wystawał wyłącznik dotykowy. Gotowe! Montaż tego wyłącznika zajmuje dosłownie kilka minut.

UWAGA! Należy pamiętać, aby zasilanie przylutować po stronie 12V, a oświetlenie po stronie LED (napisy nadrukowane na płytce) zachowując właściwą polaryzację.

Montaż wyłącznika MS60 do taśmy LED

Montaż wyłącznika MS60 do taśmy LED

Tak uniwersalne rozwiązanie spełni oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów zapewniając prostotę i wygodę użytkowania. Maksymalna moc, jaką jest w stanie obsłużyć ten mały wyłącznik to 60W co w zupełności wystarczy na 5m mocnej taśmy LED.

Wyłącznik MS60 można zastosować w profilach Line Mini, Inline Mini, Tri Line Mini

Wyłącznik MS60 można zastosować w profilach Line Mini, Inline Mini, Tri Line Mini

Płytkę z wyłącznikiem można stosować z taśmami LED montowanymi podszafkowo, jako oświetlenie blatu roboczego kuchni. Z uwagi na swoje gabaryty może też być wykorzystana w meblach skrzyniowych i wszędzie tam, gdzie jest kontakt z taśmą LED np. szafy, komody, wezgłowie łóżka itp.

Dane techniczne:

  • Napięcie: 12V DC
  • Moc: 60W
  • Stopień ochrony: IP20
  • Wymiary: 31mm  x 8mm (wysokość wyłącznika 8mm)
  • Pierwszy dotyk włącza / drugi dotyk wyłącza oświetlenie