Potrzeby konsumentów wraz z upływem czasu ulegają mniejszym lub większym zmianom, kształtują się pod różnymi kątami, jedne dojrzewają, inne słabną. Wyzwaniem dla branżowych analityków rynku jest śledzenie tych potrzeb, czyli baczna obserwacja potencjalnego klienta, aby odkrywać to,  co w danym okresie ma dla niego największe znaczenie. Na tej podstawie da się przewidzieć, jakiego rodzaju produkty będą cieszyły się popularnością w najbliższej przyszłości i dostosować do tego swoją ofertę. Jak będzie w tym roku?

Decyzje zakupowe związane z wyposażeniem domu w ostatnich miesiącach wskazują na wzmożenie zainteresowania akcesoriami, które – krótko mówiąc – ułatwiają życie. Trend ten będzie narastał w 2020 roku: liczyć ma się przede wszystkim wygoda, poręczność, bliskość i łatwość. Jako konsumenci jesteśmy wygodni i chcemy, by nasze najbliższe otoczenie również takie było. Typem produktu, który spełnia te wymogi, są na przykład uniwersalne gniazda elektryczne. Takie gniazdo jak Sofa Box wyposażone zostało w jedno wejście schuko oraz dwa wejścia USB, może więc pełnić zarówno funkcję przedłużacza, jak i ładowarki do urządzeń mobilnych.

Przykład zastosowania gniazda Sofa Box

Gniazdo elektryczne zawsze pod ręką

Nazwa Sofa Box jest bynajmniej nieprzypadkowa. Gniazdo zostało stworzone głównie z myślą o tapicerowanych meblach miękkich i umożliwia podłączenie urządzenia bez ruszania się z wygodnej kanapy. W zestawie znajduje się również uchwyt uniwersalny, który pozwala na zamontowanie gniazda w dowolnym innym miejscu, na przykład w szafie, wnęce lub nad listwą przypodłogową. Krótko mówiąc, tam, gdzie będzie najwygodniej dla użytkownika, bo przecież o wygodę tu chodzi.

Lift Box – gniazdo meblowe z wyłącznikiem

Podobny komfort zapewnia gniazdo Lift Box z wyłącznikiem, które jednak zdecydowanie bardziej niż w salonie sprawdzi się w kuchni lub w pomieszczeniu biurowym. Przedłużacz ten można w łatwy sposób zamontować i ukryć w blacie, co z jednej strony zapewni wymaganą funkcjonalność, a z drugiej nie zakłóci estetyki pomieszczenia. Co ważne, główną jego zaletą jest centralny wyłącznik wszystkich gniazd. Wygodnie, a do tego całkiem ładnie.

Taśma Premium 300 LED typ 2835 z czarnym PCB

Profil aluminiowy czarny Tri-Line 2 M z czarnym kloszem

Czarne Trio odpowiedzią na trend 2020 roku

Kolejną rzeczą, na którą coraz bardziej zwracają uwagę konsumenci urządzający swój dom, jest dopasowanie mniejszych elementów wystroju i urządzeń do mebli i ogólnej kolorystyki pomieszczenia. Jednocześnie do gustu coraz częściej przypadają barwy ciemniejsze, w tym również kolor czarny. Odpowiedzią Design Light na te upodobania jest seria Czarne Trio, w skład której wchodzą taśmy LED na czarnym podkładzie PCB oraz profile LED z czarnymi kloszami. Solidny i stylowy podkład PCB sprawia, że akcesoria te są odporne na zużycie, a do tego idealnie wpisują się w aranżację przestrzeni. Z pewnością przykują uwagę wymagających klientów, którzy poszukują czegoś modnego i jednocześnie dobrze spełniającego swoje funkcje.

Wszystkie wymienione powyżej akcesoria wpisują się w przewidywane na 2020 rok trendy sprzedażowe i są dostępne w ofercie sklepu Design Light. Zapraszamy do kontaktu!