Perfekcyjna linia świetlna

Pierwszą nowością na rok 2016 jaką pragniemy Państwu zaprezentować jest nowoczesna i super-wydajna taśma 600 LED Premium na diodach 2835 o poborze mocy 60W.

Cechuje ją bardzo duże zagęszczenie LEDów, bo aż 120 na 1 metr długości taśmy, co razem daje nam 600 na rolkę. Takie zagęszczeni gwarantuje bardzo duży strumień świetlny na poziomie 5000 lumen!

Taśma 600 LED Premium to wysokiej klasy oświetlnie LED, które gwarantuje dużą dawkę światła użytkowego oraz niezawodnośc przez długie lata. W przeciwieństwie do tanich i nietrwałych taśm dostępnych na rynku, 600 Premium LED jest wykonana z komponentów  najwyższej jakości. Posiada gruby i wytrzymały podkład PCB, który dobrze skutecznie odprowadza ciepło emitowane przez mocne i energooszczędne diody 2835.

Taśma 600 LED Premium to wysokiej klasy oświetlanie LED

Taśma 600 LED Premium

Uniwersalność zastosowań

Prezentowana taśma jest dostępne w 3 najbardziej popularnych barwach światła: ciepłej, zimnej oraz neutralnej, dzięki czemu można ją dopasować do wszystkich mebli, niezależnie od stylu i wykonania.

Szczególnie ciekawa może się okazać neutralna barwa światła, która jest pośrednią pomiędzy barwą zimną, a ciepłą. W rzeczywistości ta neutralny kolor światła jest najbardziej zbliżony do światła słonecznego i dlatego idealnie sprawdza się jako oświetlenie podszafkowe w kuchni.

Taśma 600 LED Premium to wysokiej klasy oświetlanie LED Design Light

Taśma 600 LED Premium to wysokiej klasy oświetlanie LED – Design Light

Taśme 600 LED Premium można kupić w naszym sklepie internetowym w zakładce taśmy LED. Proszę też pytać o nią we wszystkich hurtowniach meblarskich w Polsce gdzie są dostępne nasze produkty.