Mini-konektor to banalnie proste!

Oprawy i lampy meblowe LED dostępne w naszej ofercie zasilane są bezpiecznym zasilaniem 12VDC oraz wyposażone w bardzo intuicyjny system połączeń bazujący na okablowaniu typu mini-konektor.

System połączeń oświetlenia LED

System połączeń oświetlenia LED

Każda oprawa LED posiada 2m przewód zakończony wtyczką mini, która pasuje do gniazda mini. W celu uruchomienia oświetlenia wystarczy wcisnąć wtyczkę do gniazda i podłączyć do zasilania. Wszystko w kilka sekund bez konieczności lutowania!

System pozwala w dowolnym momencie rozłączać oprawy z zasilaniem lub zmieniać ich pozycje w tzw. rozdzielaczu czyli wielopunktowym gnieździe LED, do którego podłącza się kilka lamp meblowych jednocześnie budując tzw. zestawy LED.

Poniższy film dokładnie ilustruje zasadę działania systemu mini-konektor.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę

Dzięki, tak zaprojektowanemu okablowaniu, możemy budować dowolne konfiguracje oświetleniowe z dużą ilością opraw LED. Dodatkowo do każdego zestawu można podłączyć wyłącznik sterujący oświetleniem.

W ofercie posiadamy szeroką gamę wyłączników w systemie mini-konektor. W zależności od rodzaju mebla oraz potrzeb klienta posiadamy wyłączniki spełniające różne funkcje.

Kolejny film pokazuje w jaki sposób możemy zarządzać oświetleniem przy użyciu wyłącznika IR-S01 na podczerwień. Wyłącznik posiada wbudowaną regulację dzięki czemu jest uniwersalny i można go stosować zarówno w szafach, jak i do użytku ogólnego.

Oczywiście cały układ LED połączony w kilka sekund za pomocą systemu okablowania mini-konektor. Zobacz sam jakie to proste!

UWAGA: w celu poprawności działania wyłączniki 12VDC należy umieszczać między zasilaczem, a oświetleniem LED.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę

Jak widać system mini-konektor jest bardzo wygodny i praktyczny. Nie trzeba być elektrykiem, ponieważ system jest zaprojektowany tak, aby każdy kupujący mógł samodzielnie podłączyć oświetlenie w swoich meblach bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

O wyłącznikach LED pojawi się w przyszłości szczegółowy artykuł, jednak jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania, bardzo chętnie udzielimy na nie odpowiedzi.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]