Piękna dekoracja to niemal świąteczny obowiązek. Aby w pełni poczuć atmosferę Bożego Narodzenia, warto zadbać o stworzenie wokół nas odpowiedniego klimatu. Korzystając z technologii LED możesz wyczarować w swoim wnętrzu niezwykły nastrój. Twoi goście i bliscy poczują się wyjątkowo!

Wszyscy lubią Boże Narodzenie. Magia tych świąt sprawia, że dekorujemy nasze domy i mieszkania wykorzystując charakterystyczne świąteczne akcenty. Wieńce adwentowe, świece, renifery i kompozycje w czerwieni, zieleni, granacie czy złocie to ulubione i najbardziej powszechne elementy dekoracyjne. A może w tym roku wykorzystasz światło LED do celów dekoracyjnych? Z jego pomocą możesz stworzyć niesamowitą świąteczną atmosferę, którą wszyscy docenią.

Salon pełen świątecznej magii

To miejsce w domu jest bodaj najchętniej dekorowanym pomieszczeniem przed świętami. Dobrze, aby emanowało z niego ciepło, atmosfera przytulności i bliskości. To tutaj usiądziesz z rodziną do wigilijnego stołu, tu zabrzmią kolędy, tutaj złożycie sobie życzenia od serca.

Ideałem dopełniającym błogi świąteczny obrazek byłby blask ognia z kominka. My proponujemy prostsze rozwiązanie: wykorzystaj naszą taśmę RGBW, która idealnie imituje taki efekt. Wystarczy zastosować do niej sterownik RF oraz inteligentnego pilota, aby zarządzać barwą światła i jego natężeniem według własnego pomysłu.

Spójrz tutaj, jaki możesz osiągnąć efekt!

https://youtu.be/w4bS3Zn3iDo

Świąteczny nastrój możesz również wyczarować oświetlając meble w salonie. Jeżeli chcesz dopasować kolor oświetlenia do ozdób na choince, wybierz odpowiednią barwę taśmy LED, która będzie współgrała z detalami na świątecznym drzewku. Subtelnie oświetlone witryny z zastawą, szklane półki doświetlone miłą dla oka barwą – to kolejne zabiegi dekoracyjne, które ocieplą wnętrze salonu i dodadzą mu przytulności. Gwarantujemy, że w takim wnętrzu wieczerza wigilijna będzie wyjątkowo smakowała.

Jeżeli chcesz osiągnąć w domu efekt WOW, bądź kreatywny! Możesz stworzyć niebanalną dekorację świąteczną we wnętrzu, wykorzystując taśmę LED Neon Flex. Z pomocą tego elastycznego węża świetlnego dostępnego w wielu kolorach, uzyskasz efektowny kształt lub napis. Świecąca choinka na ścianie salonu, gwiazda, płatek śniegu, kokarda albo radosne „Merry Christmas” sprawią, że Twój dom stanie się miejscem magicznym, a Ty będziesz niecierpliwie odliczać dni do wigilijnej pierwszej gwiazdki!

Tą taśmę LED możesz również wykorzystać na fasadzie swojego domu – niech sąsiedzi widzą, że poważnie podchodzisz do kwestii świątecznej magii! Dzięki IP65 sprawdza się do zastosowania na zewnątrz, więc gwarantuje niezwykły nastrój na całe święta – pomimo śniegu i niskiej temperatury.

Świąteczna fabryka łakoci

Dekorując mieszkanie czy dom, nie zapominajmy o kuchni. To właśnie tutaj powstają świąteczne smakołyki, tu rodzina wspólnie lepi uszka, to z tego pomieszczenia dochodzą smakowite zapachy zwiastujące święta. Ozdabiając to miejsce, możesz nie tylko stworzyć świąteczną atmosferę, ale również ułatwić sobie kulinarne wyzwania. Aby gotowanie poszło sprawnie, zadbaj o dobrze oświetlony blat roboczy. Montując podszafkową oprawę LED stworzysz sobie funkcjonalne miejsce do pracy i nie umknie Ci żaden szczegół. Dodatkowo jeżeli wybierzesz tę oprawę w barwie złota, które obok czerwieni jest symbolem Bożego Narodzenia, w naturalny sposób wprowadzisz do wnętrza kuchni dodatkowy dekoracyjny akcent.

Chcesz, aby Twoja kuchnia rozbłysła jak pierwsza gwiazdka? Zapomnij o lampach i świecach. Lepiej wyeksponuj swoje meble kuchenne wykorzystując technologię LED. Polecamy zwłaszcza oprawę LED STAR, która doskonale oświetli wąskie witryny albo cokoły szafek kuchennych, dając naprawdę niesamowity efekt. Chociaż ta lampka jest niewielka, emituje silny strumień punktowego światła – dzięki niej meble zyskają magiczny charakter, a Twoja kuchnia stanie się bardzo nastrojowym sercem domu!

Magiczne złoto tworzy klimat

Zieleń choinki, czerwień bombek, elegancki granat. A gdyby do tego świątecznego tria dodać elementy w barwie złota? Wśród naszych propozycji znajdziesz akcesoria w tym kolorze, które stylowo wpiszą się w bożonarodzeniowy klimat. Polecamy złote aluminiowe profile LED – LINE MINI 2 oraz INLINE MINI XL – zapewnią funkcjonalne oświetlenie we wnętrzu, np. genialnie sprawdzą się jako doświetlenie kuchennego blatu i jednocześnie staną się niezwykle eleganckim detalem dekoracyjnym. Doskonale wyglądają i przy ciemnych frontach szafek, i przy jasnych, zwłaszcza białych. Wyobraź sobie takie stylowe dodatki w swojej świątecznej kuchni!

Szukasz innych pomysłów na wykorzystanie naszej technologii?
Zapraszamy na stronę:
https://designlight.pl/