LED w tablecie lub smartfonie!

Sterowanie oświetleniem LED jeszcze nigdy nie było takie proste! Koniec z zbędnymi pilotami, które ciągle się gubią. Dzięki nowemu produktowi będziemy mogli zarządzać oświetleniem całego domu za pomocą intuicyjne aplikacji z telefonu lub tableta!

Router/Kontroler WiFi do oświetlenia strefowego LED to nowoczesne urządzenie, które można połączyć z domową siecią WiFi. Po zainstalowaniu darmowej aplikacji można sterować oświetleniem 4-strefowym LED lub LED RGB. Niezależnie od tego czy oświetlenie jest zainstalowane w salonie, kuchni czy łazience będziemy mogli operować oświetleniem nie ruszając się z ulubionego fotela.

Intuicyjny system Smart LED

System obsługuje 6 różnych sterowników do oświetlenia LED. Aplikacja działa w systemie Android oraz iOS dla urządzeń typu iPhone oraz iPab. Można ją darmowo pobrać w sklepie Google Play lub iTunes.

Sterowanie oświetleniem LED za pomocą wi fi

Sterowanie oświetleniem LED za pomocą wi fi

Router posiada 1metrowy przewód USB, dzięki któremu łatwo podłączymy go do portu USB w komputerze lub ładowarce. Bardzo przydatna może okazać się, również nasza ładowarka USB do mebli, o której pisaliśmy w poprzednim artykule.

Co jest potrzebne, aby system zadziałał?

  • oświetlenie LED (ilość uzależniona od stref)
  • sterownik LED (ilość uzależniona od stref)
  • zasilacz do sterownika (ilość uzależniona od stref)
  • router/kontroler WiFi oraz zasilacz lub ładowarka
  • tablet lub smartfon + darmowa aplikacja
Strowanie oświetleniem za pomocą WI FI w telefonie lub tablecie

Strowanie oświetleniem za pomocą WI FI w telefonie lub tablecie

 

Programowanie stref oraz instalacja jest prosta i zajmuje dosłownie kilka minut! Przygotowaliśmy dla Państwa specjalny poradnik w postaci filmu oraz instrukcji w formacie PDF. Poniżej film prezentacyjny możliwości tego nowoczesnego systemu Smart LED.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę