Posiadasz w domu oświetlenie LED? Ułatw sobie sterowanie nim. Proponujemy innowacyjne akcesorium, które daje Ci pełną elastyczność w zarządzaniu oświetleniem i… nastrojem we wnętrzu. Sterownik MULTI 5w1 Wi-Fi i Bluetooth zaskoczy Cię swoimi możliwościami. To prawdziwe centrum multimedialne w Twoim domu lub biurze!

Oświetlenie LED od lat zachwyca użytkowników, oferując im realne korzyści: oszczędność energii oraz mnogość możliwości – praktycznych oraz dekoracyjnych, które można wykorzystać w przestrzeni domu albo biura. Warto ułatwić sobie korzystanie z technologii LED, wykorzystując zaawansowane akcesoria dedykowane instalacjom LED. Sterownik MULTI 5w1 Wi-Fi i Bluetooth jest właśnie jednym z takich produktów.

Uniwersalny i niezawodny

Nasz sterownik to zaawansowane urządzenie do obsługi jednego z pięciu typów oświetlenia LED: Mono, Bicolor, RGB, RGBW oraz RGB + Bicolor. Umożliwia bezprzewodowe sterowanie oświetleniem LED za pomocą łącza Wi-Fi, a także wykorzystując aplikacje mobilne, takie jak Smart Life lub Tuya Smart. Dodatkowo sterownik oferuje sterowanie przez Bluetooth, zapewniając Ci pełną swobodę w zarządzaniu oświetleniem. Nie możesz żyć bez swojego telefonu? Możesz pobrać na swój smartfon jedną z wymienionych powyżej aplikacji, które współpracują z naszym sterownikiem. Uzyskasz w ten sposób kontrolę nad oświetleniem z dowolnego miejsca w domu czy biurze.

Zobacz jak za pomocą sterownika MULTI 5w1 Wi-Fi i Bluetooth możesz zarządzać oświetleniem w dowolnym pomieszczeniu.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę

Mały, ale wiele potrafi

Nasz sterownik nie jest duży – ma zaledwie 122 x 38 x 22 mm, ale skrywa w sobie mnóstwo funkcji. Jest prosty w montażu i dyskretny, co sprawia, że z łatwością integruje się z różnymi przestrzeniami. Działa na napięciu 12V DC lub 24V DC i można do niego podłączyć dużą ilość oświetlenia LED o mocy nawet do 15A (180W przy napięciu 12V DC i 360W przy 24V DC). Dodatkowo został wyposażony w przydatną funkcję czasowego programowania – umożliwia ona automatyczne włączanie oraz wyłączanie światła. To nie wszystko! Nasz sterownik jest kompatybilny z takimi asystentami głosowymi, jak Amazon Alexa i Google Assistant, umożliwiając Ci innowacyjne sterowanie światłem za pomocą głosu. Sterownik współpracuje również bezprzewodowo z naszymi pilotami RF, takimi jak: pilot MULTI, pilot Mono i Bicolor, pilot RGB i RGBW, panel MULTI czy pilot SELI.

Żyj kolorowo!

Nasz sterownik MULTI 5w1 Wi-Fi i Bluetooth zachwyca imponująca paletą 16 milionów kolorów dla oświetlenia RGB. Został wyposażony w funkcję regulacji białego światła, nasycenia koloru, a także synchronizację oświetlenia z muzyką. Dzięki niemu możesz w prosty sposób stworzyć wymarzony nastrój w dowolnym pomieszczeniu. Ogromną zaletą tego sterownika jest także funkcja pozwalająca na zabezpieczenie przed samoczynnym włączaniem się oświetlenia po zaniku i powrocie zasilania.

Szukasz innowacyjnych produktów w technologii LED? Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem na stronie sklepu internetowego na: https://designlight.pl/