O tym, że oświetlenie LED jest energooszczędne i niezwykle funkcjonalne, wiadomo od dłuższego czasu. Nie jest również tajemnicą, że akcesoria dedykowane tej technologii umożliwiają nie tylko jej sprawne zastosowanie, ale także zarządzanie światłem według naszych upodobań. Kluczem do sukcesu są zaawansowane sterowniki i wyłączniki LED.

Światło na życzenie? To możliwe!

Marzysz o funkcjonalnej kuchni, w której pracuje się wygodnie i sprawnie? Decydując się na oświetlenie LED w przestrzeni kuchennej, zastosuj dotykowy wyłącznik ze ściemniaczem OLI. Ten oferowany przez nas bezprzewodowy zestaw: sterownik RF oraz dotykowy sensor umożliwia bezprzewodowe sterowanie oświetleniem LED radiowo do 10 metrów. Wyłącznik OLI wyposażono w funkcję ściemniania i rozjaśniania światła – wystarczy dotknąć i przytrzymać symbol narysowany pośrodku. To doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz zarządzać oświetleniem np. kuchennego blatu.

Aby w 100% wykorzystać możliwości OLI, zastosuj więcej funkcjonalnych wyłączników dotykowych RF OLI ze ściemniaczem, aby mieć je zawsze pod ręką. Dzięki nim sterowanie światłem jest banalnie proste: możesz włączać i wyłączać lub ściemniać i rozjaśniać oświetlenie LED o napięciu 12 lub 24V DC i łącznej mocy 8A. Wyłącznik OLI działa bezprzewodowo, jest zasilany baterią 2032 dołączoną do produktu. Występuje w dwóch kolorach do wyboru, a montaż jest nawierzchniowy lub wpuszczany. Zestaw można również rozbudowywać o kolejne sterowniki RF OLI.

Twój dom w dobrym świetle

Nasze bezprzewodowe wyłączniki do oświetlenia LED możesz z powodzeniem zastosować w różnych meblach w swoim domu. I tak, jeżeli marzy Ci się doskonale zorganizowana, funkcjonalna szafa lub garderoba, ułatw sobie korzystanie z niej montując oświetlenie LED oraz odpowiednie akcesoria. Nasz zestaw DELI 2, składający się ze sterownika RF i sensora PIR, umożliwia bezprzewodowe sterowanie światłem właśnie we wnętrzu garderoby lub szafy. To niezwykle dbające o oszczędność energii akcesorium: sensor PIR wykrywa użytkownika do 1,5 metra i wtedy włącza oświetlenie. Z kolei wyłączenie światła następuje już po 40 sekundach, gdy sensor nie wyczuje w pobliżu ruchu.

Godny uwagi jest również sam sensor PIR ze ściemniaczem – to produkt, który jest przeznaczony do rozbudowy zestawu DELI 2. Dostępny w dwóch kolorach, umożliwia sterowanie oświetleniem w szafie lub garderobie z wieloma drzwiami, a nawet w meblu bez frontów. Jest wygodny w użyciu, ponieważ działa bezprzewodowo na baterię. Dodatkowo masz możliwość regulowania natężeniem światła. Efekt Cię zachwyci!

Jeżeli szukasz uniwersalnego wyłącznika do oświetlenia LED w dowolnym meblu, spodoba Ci się nasza nowość: TEO – bezprzewodowy zestaw z uniwersalnym wyłącznikiem i ściemniaczem. To prawdziwy must have w Twoim domu!

Zobacz, jak działa:

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę

Za kontrolowanie oświetlenia odpowiada tu zbliżeniowy sensor z funkcją ściemniania, wyłącznik TEO. Umożliwia wygodne i przede wszystkim bezprzewodowe sterowanie oświetleniem LED radiowo do 10 metrów, dzięki współpracy ze sterownikiem RF TEO. Istnieje możliwość rozbudowy zestawu poprzez programowanie kolejnych elementów.

Zaawansowany wyłącznik TEO działa w dwóch trybach pracy: DOOR oraz MOVE. Pierwszy tryb sprawdza się w przypadku drzwi oraz frontów  – zarówno uchylnych, jak i przesuwnych. Jego główną zaletą jest to, że wyłącznik zamontowany pośrodku, może obsłużyć dwa skrzydła drzwi uchylnych. Z kolei tryb MOVE znajdzie zastosowanie w szafkach, regałach, półkach oraz otwartych wnękach. Wyłącznik reagując na ruch dłoni lub zbliżenie do niego, steruje światłem i zmienia jego natężenie.

Wyłącznik TEO posiada wbudowaną baterię, która jest ładowana przez port micro USB i wystarcza na 6 miesięcy normalnej pracy.

Szukasz inspiracji i produktów LED, które wzniosą Twój dom na wyższy poziom?
Odwiedź nasz sklep na: https://designlight.pl/