Sterownik RF do LED z funkcją ściemniania!

To nowa pozycja w naszej ofercie dostępna już od dzisiaj w sprzedaży. Sterownik / ściemniacz służy do kontrolowania poziomu jasności w mono-kolorowym oświetleniu LED tj. taśmy LED, oprawy LED, klipsy LED itp.

Wygodny pilot radiowy z zasięgiem do 20m

Wygodny pilot radiowy z zasięgiem do 20m

Cechują go bardzo małe wymiary! Sterownik to drobny układ elektroniczny umieszczony bezpośrednio na przewodzie. Z uwagi na swoje gabaryty jest prosty i dyskretny w montażu. Zasilany napięciem 12/24V DC dostępny w dwóch wersjach:

  • zakończony przewodem
  • lub rozdzielaczem 6-punktowym w systemie mini-konektor

Dodatkowo posiada bardzo wygodny i nowoczesny pilot RF o dużym zasięgu do 20 metrów w warunkach domowych. Za pomocą pilota można ściemniać/rozjaśniać podłączone oświetlanie LED, ale również skorzystać z trybu FUN – miganie oświetlenia!

Regulacja jasności światła

Regulacja jasności światła

Atutem sterownika radiowego jest duży zasięg oraz sposób działania. Nie ma konieczności celowania pilotem w czujnik – jak to bywa w przypadku pilotów IR na podczerwień. Od teraz możemy zarządzać oświetleniem w meblach nie ruszając się z ulubionego fotela!

Dodatkowo użytkownik do dyspozycji ma dwie opcje regulacji jasności. Płynna od zera do maksimum oraz regulacja skokowa co 25%. Poniższy filmik prezentuje możliwości naszego nowego sterownika.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę

Sterownik można kupić w naszym sklepie internetowym. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zobaczenia oferty.