Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA pozwalają producentom akcesoriów przeznaczonych dla branży meblarskiej na zaprezentowanie swoich produktów i rozwiązań technologicznych. Oczywiście byliśmy tam obecni!

Każdego roku w Poznaniu producenci akcesoriów dla przemysłu meblarskiego spotykają się na targach FURNICA. Jako producent nowoczesnych systemów oświetleniowych LED z ogromną przyjemnością wzięliśmy udział w tak dużym wydarzeniu, przygotowując własne stoisko targowe. Podczas czterech dni trwania eventu mieliśmy okazję zaprezentować nasze najnowsze produkty oraz najpopularniejsze rozwiązania w dziedzinie oświetlenia LED, ze szczególnym uwzględnieniem akcesoriów meblowych.

Co zabraliśmy ze sobą na targi FURNICA 2019?
Specjalnie zaaranżowane na tę okazję stanowisko Design Light znajdowało się w hali 7A pod numerem 33. Odwiedzającym targi zaprezentowaliśmy przykłady nowatorskich i ergonomicznych rozwiązań oświetleniowych, a nasze propozycje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Szczególną uwagę goście zwracali na nowości, takie jak:

  • LIFT BOX, czyli automatycznie wysuwane z blatu gniazdo meblowe,
  • system zasilania szynoprzewodem do oświetlania regałów sklepowych,
  • a także systemy sterowania radiowego do 30 metrów przeznaczone do oświetlenia LED.

Oprócz nowego asortymentu okazję do wielu rozmów i zdobywania ciekawych kontaktów stanowiły oprawy, taśmy i profile do taśm LED, które również były częścią naszej nowoczesnej ekspozycji. Cenny feedback w postaci otrzymanych opinii pozwoli nam na doskonalenie naszych obecnych i przyszłych działań.

Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA w Poznaniu dają swoim wystawcom nie tylko możliwość promocji swoich produktów, lecz także poznania nowości na rynku! Zapraszamy do obejrzenia relacji z naszego uczestnictwa w targach:

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę

Więcej na temat targów można dowiedzieć się na stronie www.furnica.pl. Wszelkie informacje o marce Design Light i jej ofercie są natomiast dostępne na www.designlight.pl.