Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA pozwalają producentom akcesoriów przeznaczonych dla branży meblarskiej na zaprezentowanie swoich produktów i rozwiązań technologicznych. Oczywiście byliśmy tam obecni!

Każdego roku w Poznaniu producenci akcesoriów dla przemysłu meblarskiego spotykają się na targach FURNICA. Jako producent nowoczesnych systemów oświetleniowych LED z ogromną przyjemnością wzięliśmy udział w tak dużym wydarzeniu, przygotowując własne stoisko targowe. Podczas czterech dni trwania eventu mieliśmy okazję zaprezentować nasze najnowsze produkty oraz najpopularniejsze rozwiązania w dziedzinie oświetlenia LED, ze szczególnym uwzględnieniem akcesoriów meblowych.

Co zabraliśmy ze sobą na targi FURNICA 2019?
Specjalnie zaaranżowane na tę okazję stanowisko Design Light znajdowało się w hali 7A pod numerem 33. Odwiedzającym targi zaprezentowaliśmy przykłady nowatorskich i ergonomicznych rozwiązań oświetleniowych, a nasze propozycje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Szczególną uwagę goście zwracali na nowości, takie jak:

  • LIFT BOX, czyli automatycznie wysuwane z blatu gniazdo meblowe,
  • system zasilania szynoprzewodem do oświetlania regałów sklepowych,
  • a także systemy sterowania radiowego do 30 metrów przeznaczone do oświetlenia LED.

Oprócz nowego asortymentu okazję do wielu rozmów i zdobywania ciekawych kontaktów stanowiły oprawy, taśmy i profile do taśm LED, które również były częścią naszej nowoczesnej ekspozycji. Cenny feedback w postaci otrzymanych opinii pozwoli nam na doskonalenie naszych obecnych i przyszłych działań.

Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA w Poznaniu dają swoim wystawcom nie tylko możliwość promocji swoich produktów, lecz także poznania nowości na rynku! Zapraszamy do obejrzenia relacji z naszego uczestnictwa w targach:

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded.
I Accept

Więcej na temat targów można dowiedzieć się na stronie www.furnica.pl. Wszelkie informacje o marce Design Light i jej ofercie są natomiast dostępne na www.designlight.pl.