Schody pełnią nie tylko ważną funkcję komunikacyjną, ale coraz częściej stają się niezwykle efektownym elementem wystroju wnętrza. Ich odpowiednie oświetlenie jest gwarancją bezpieczeństwa w domu czy biurze, a także pozwala wydobyć piękno i charakter przestrzeni wokół schodów.

Każdy krok w nowym świetle

Jeżeli chcesz w sposób funkcjonalny, ale również nowoczesny i estetyczny oświetlić schody w domu lub biurze, docenisz oprawę LED do schodów LUMI FLOW. To wysokiej klasy, nowoczesna lampa, którą stosuje się nawierzchniowo. Wystarczy zamontować ją na ścianie nad linią schodów – Ty decydujesz, w jakiej odległości względem siebie i na jakiej wysokości rozmieścisz oprawy, a wybrany przez Ciebie rozmiar (od 500 mm do 2000 mm) umożliwia tworzenie autorskich instalacji świetlnych. Uruchom wyobraźnię i stwórz nad schodami kompozycję, która najbardziej Ci odpowiada. Z pewnością zachwyci Twoich gości.

Minimalistyczny design oprawy LED LUMI FLOW doskonale sprawdzi się zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach – jest nie tylko estetyczna, ale również prosta w montażu i trwała. Została wykonana z wysokiej klasy aluminium, a wytrzymałe diody są chronione przez mleczny klosz, który zapewnia rozproszenie światła. Efekt? Przestrzeń schodów zyskuje przyjemne dla oczu, miękkie światło o barwie neutralnej, które nie tylko zapewnia doświetlenie wszystkich stopni, ale również dodaje przestrzeni przytulności. Dbając o aspekt estetyczny, możesz dopasować kolor oprawy do swojego wnętrza i koloru schodów. LUMI FLOW są dostępne w kolorze obudowy białym, aluminium oraz eleganckim czarnym. Każda listwa LED ma dedykowane zaślepki, idealnie zgrane z barwą jej korpusu. Aby działała, wymaga zastosowania zasilacza LED 12V DC. Pamiętaj, aby dostosować moc zasilania do długości lampy.

Światło, które upiększa wnętrze

Jeżeli szukasz innych rozwiązań służących oświetleniu schodów, możesz zastosować uniwersalną oprawę LED do wpustu STEP LED. Wbudowane w niej diody LED emitują światło o barwie neutralnej, a uniwersalny design oprawy sprawdzi się w każdym wnętrzu. Wystarczy, że zadecydujesz o rozmieszczeniu opraw i podłączysz je do zasilacza 12V DC. Co ważne, oprawę STEP LED bez problemu dopasujesz do każdej aranżacji: oferujemy ją w czterech modnych kolorach: bieli, czerni, drapanej stali oraz starego złota (antyk).

Szukasz pomysłów i inspiracji na oświetlenie swojego wnętrza?
Odwiedź nasz sklep na www.designlight.pl