Funkcjonalna przestrzeń kuchenna to marzenie każdej pani domu. Ważne, aby była odpowiednio i optymalnie oświetlona, by ułatwiać wszelkie prace. Dobrze wyeksponowany blat kuchenny to podstawa. Poznaj nasze produkty i przekonaj się, jak za pomocą opraw LED stworzysz najlepsze warunki do codziennych czynności wykonywanych w Twojej kuchni!

Idealnym rozwiązaniem do oświetlenia blatu będą oferowane przez nas listwy LED z wbudowanymi wyłącznikami. Łatwe w montażu i użytkowaniu, są gwarancją doskonałego oświetlenia i pozwalają na swobodną pracę przy blacie kuchennym. Nie tylko dodają funkcjonalności Twojej kuchni, ale również pozwalają do niej wprowadzić ciekawe efekty oświetleniowe!

Nasza listwa FUTURA XC to nic innego jak nowoczesna lampa podszafkowa, która została wyposażona w wyłącznik dotykowy XC60 typu „włącz-wyłącz”. Listwa zapewnia optymalne oświetlenie dzięki zastosowaniu sprawdzonej taśmy LED typu PREMIUM i może emitować jedną z trzech barw światła do wyboru: białą ciepłą, zimną lub neutralną.

Druga z naszych propozycji, listwa FUTURA SC, jest bardziej zaawansowanym technicznie produktem. Dotykowy wyłącznik SC60 zastosowany w oprawie LED posiada również funkcję ściemniania światła. Wystarczy dotknąć wyłącznika przez 1 sekundę, aby włączyć lub wyłączyć oświetlenie. Aby ściemnić lub rozjaśnić światło, należy dotknąć wyłącznika chwilę dłużej.

Ostatnia z naszych propozycji do oświetlenia blatu roboczego w kuchni, listwa FUTURA BICO, to również oprawa podszafkowa. To, co ją wyróżnia na tle pozostałych to fakt, że posiada taśmę LED typu BICOLOR oraz wbudowany wyłącznik dotykowy BICO, który pozwala na zmianę barwy światła: z białej ciepłej przez neutralną aż do zimnej. W praktyce oznacza to, że decydując się na tą konkretną listwę możemy zmieniać barwę światła w zależności od potrzeb lub nastroju.

Wszystkie powyższe listwy podszafkowe są wykonywane pod wymiar na indywidualne zamówienie klienta, który decyduje o wyborze wariantu lewego lub prawego, czyli po której stronie ma się znajdować wyłącznik oraz przewód zasilający. Oprawy te charakteryzują się przede wszystkim dużym strumieniem świetlnym, który doskonale oświetli blat roboczy w kuchni. Są proste w montażu dzięki dedykowanym uchwytom i wkrętom oraz gotowe do podłączenia. Wystarczy zakupić odpowiedniej mocy zasilacz LED z systemem mikrokonektor, aby całość połączyć w finalny układ.

Potrzebujesz sprawdzonych i funkcjonalnych opraw LED? Szukasz inspiracji do oświetlenia swoich mebli? Odwiedź nasz sklep na www.designlight.pl