Hotel idealny? To taki, w którym czujemy się komfortowo, odpoczywamy i dobrze spędzamy w nim czas. To miejsce nie tylko przyjazne, ale również piękne i wygodne. Organizując wystrój hotelu, warto wykorzystać technologię LED, która obniża koszty energii, pozwala stworzyć atmosferę i znacznie podnosi funkcjonalność poszczególnych przestrzeni.

Każde wnętrze, a zwłaszcza to użyteczności publicznej, potrzebuje odpowiedniego oświetlenia. Wykorzystując we wnętrzu hotelowym profile architektoniczne LED nie tylko w odpowiedni sposób oświetlisz przestrzeń – dzięki nim możesz również stworzyć oryginalne efekty świetlne, a także wydzielić za ich pomocą strefę lounge. Stosując odpowiednie profile możesz wprowadzić do wnętrza niepowtarzalny nastrój, który z pewnością docenią goście. Listwy LED są dyskretne i niewidoczne – wystarczy zamontować je w suficie lub ścianach, dobrać taśmę LED i cieszyć się oryginalnym efektem. Sprawdzą się nie tylko w przestrzeniach wspólnych, ale również hotelowych pokojach!

Jeżeli chcesz dodatkowo wyeksponować konkretną przestrzeń w hotelu, ozdobić ją logotypem albo umieścić na ścianie ciekawy napis dekoracyjny, wykorzystaj produkt z naszej oferty, taśmę NEON FLEX. Ten trwały, odporny na uszkodzenia elastyczny wąż świetlny to doskonała opcja, gdy chcesz stworzyć dla swoich gości coś naprawdę niepowtarzalnego. Taśma emituje jednolity strumień światła, a Ty decydujesz, który z jej 6 dostępnych kolorów światła w najbardziej spektakularny sposób ozdobi Twoje wnętrze.

Negocjacje zawsze w dobrym świetle

Przestrzenie biznesowe w hotelach to miejsca szczególne. Sale konferencyjne są wyposażone nie tylko w komfortowe meble i zaawansowany sprzęt audio, ale również  odpowiednio oświetlone. To ważne, aby przebywające w sali osoby nie męczyły wzroku podczas prezentacji, spotkania biznesowego czy konferencji. Doskonałym rozwiązaniem, które zapewni profesjonalne oświetlenie sali konferencyjnej, jest LAMPA LINIOWA BROOKLYN.

Jej minimalistyczny design doskonale wpisuje się w wystrój sali, a emitowane przez lampę światło o neutralnej barwie 4000K pobudza do działania i ułatwia skupienie się na pracy. Dodatkowo lampę można regulować, dostosowując jej wysokość do naszych potrzeb. To prawdziwy must have w przestrzeni biznesowej!

I wszystko jasne!

Poruszanie się po hotelu powinno być bezpieczne i wygodne. Dlatego tak istotne jest, aby w przestrzeni hotelowej zadbać o odpowiednie oświetlenie ciągów komunikacyjnych. Niezależnie od pory, goście bez problemu powinni odnaleźć drogę do swojego pokoju czy windy. Do oświetlenia korytarzy doskonale sprawdzi się nasza taśma LED 24V DC COB 480 LED. Pozwala uzyskać efekt jednolitej linii światła, a zastosowane w niej nowoczesne diody zapewniają naprawdę silny strumień. Dodatkowo, co jest bardzo istotne w przestrzeniach użyteczności publicznej, taśma COB jest energooszczędna i cechuje ją dłuższa trwałość!

Druga z taśm o napięciu 24V DC, BICOLOR PREMIUM, która ma możliwość zmiany barwy światła białego, może być łączona szeregowo do 10 metrów i doskonale sprawdzi się jako oświetlenie korytarzy lub sufitów w przestrzeni hotelowej. Ty decydujesz, czy wykorzystać jej dodatkowe możliwości: montując odpowiedni sterownik możesz zmieniać barwę emitowanego światła wedle uznania, uzyskując tym samym ciekawe, dekoracyjne efekty. Twoi goście z pewnością to docenią!

Goście mile (i dobrze) widziani

Przestrzenie wspólne w hotelu powinny być funkcjonalne, przyjazne dla gości i odpowiednio wyeksponowane. Oświetlenie hotelowego holu jest tu szczególnie ważne!

Aby przestrzeń holu była funkcjonalna, wykorzystaj w niej nasz profil architektoniczny JAPET XL. Można w nim zastosować aż trzy taśmy LED, które zapewnią nie tylko doskonałej jakości oświetlenie, ale również umożliwią Ci stworzenie ciekawych efektów świetlnych. Co ważne, zastosowane w profilu mleczne klosze dbają o komfort gości – emitowany przez taśmy LED światło nie oślepia i nie razi.

Hotelowa restauracja to miejsce szczególnie ważne. Tu, oprócz doznań smakowych, bardzo istotny jest wystrój wnętrza i jego klimat! Nasz profil architektoniczny JAPET powstał po to, aby pomieszczenie było we właściwy sposób oświetlone i zachęcało do spędzenia w nim dłuższej chwili. W profilu możesz zamontować dwie taśmy LED, uzyskując jednolitą linię światła – może być ona wyeksponowana na suficie, ścianie, czy wydzielać dodatkową przestrzeń. Dodatkowo odpowiednia barwa światła pozwoli Ci wprowadzić do wnętrza restauracji relaksujący nastrój. W takiej atmosferze Twoi goście poczują się komfortowo i z przyjemnością zjedzą posiłek.

Jeżeli szukasz innych ciekawych rozwiązań, które możesz zastosować w swoim hotelu, odwiedź nasz sklep na: https://designlight.pl/