Oświetlenie LED RGB w 1 paluszku!

W związku ze stale rosnącym zainteresowaniem oświetleniem LED RGB, postanowiliśmy rozbudować naszą ofertę i wzbogacić sztandarowe oczka meblowe o barwę światła RGB. Tutaj należy podkreślić, że oprawy są wyprodukowane w Polsce!

Oprawa Orbit LED RGB

Oprawa Orbit LED RGB

Dzięki temu, że posiadamy własną produkcję możemy szybko odpowiadać na potrzeby rynkowe. I tak dwie z naszych popularnych opraw LED, od niedawna pojawiły się ze zmienną barwą światła. Orbit oraz Square można już kupić w naszym sklepie internetowym, jako gotowe zestawy lub pojedyncze oprawy, którymi wzbogacimy posiadane już instalacje LED RGB.

Co daje system LED RGB?

Przede wszystkim niesamowitą wygodę oraz ogromne możliwości aranżacyjne! Sterowniki LED RGB z pilotami RF (radiowe) lub IR (na podczerwień) pozwalają na wybór barwy światła w dowolnym momencie nie ruszając się z ulubionego fotela.

Oświetlenie LED Orbit RGB

Oświetlenie LED Orbit RGB

Piloty są łatwe w użyciu i mają dobry zasięg – szczególnie piloty RF, którymi można sterować oświetleniem z nawet kilkudziesięciu metrów! Oprócz zmian barw światła mamy do wyboru rożne tryby świecenia w zależności od okazji i nastroju.

Poniżej filmik z jedną z naszych opraw LED RGB w akcji w połączeniu z pilotem dotykowym RF.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę

W ofercie Design Light znajduje się duża liczba sterowników led rgb, które daje różne możliwości rozbudowy. Posiadamy standardowe sterowniki do taśm i opraw LED RGB oraz bardziej rozbudowane, które mogą obsłużyć 4 niezależne strefy oświetleniowe. Po skonfigurowaniu takiego urządzenia możemy jednym pilotem sterować oświetleniem nawet w 4 pomieszczeniach, a każdej strefie przyporządkować zupełnie inne opcje świecenia.

Oprócz opraw i sterowników oferujemy również taśmy LED RGB, które można wykorzystać zarówno w doświetlaniu mebli, jak i przestrzeni mieszkalnych np. podświetlając sufity czy łazienki. W zależności od tego jaka intensywność jest potrzebna posiadamy taśmy 150LED oraz 300 LED w żelu IP45 (które można wykorzystać w łazienkach) i bez żelu IP20.

Decydując się na oświetlenie LED RGB należy pamiętać , że jest to typ światła, który nadaje się głównie do dekoracji przestrzeni meblowych i mieszkalnych, niemniej jednak polecamy, ponieważ daje ogromne możliwości aranżacyjne. Dzięki LED RGB nawet nudny pokój stanie się ciekawy i nowoczesny.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]