Kuchnia LED by Design Light

Witamy serdecznie. Już wielokrotnie poruszaliśmy tematykę oświetlenia kuchennego oraz stref jakie możemy podświetlać. W artykule oświetlenie podszafkowe opisywaliśmy różnice pomiędzy oświetleniem liniowym, a oświetleniem punktowym stosowanym w kuchniach.

Tym razem chcemy zaprezentować przykładową kuchnię z wykorzystaniem naszego oświetlenia LED. Mamy nadzieję, że będziemy w stanie Was choć trochę zainspirować i pomóc w wyborze opraw i lamp do kuchni.

Wszystkie przedstawione produkty wraz z akcesoriami można kupić w naszym sklepie internetowym.

 

Strefa 1:
Łatwa w montażu, modułowa taśma LED. To doskonałe rozwiązanie do dekoracyjnego oświetlenia, które nada niepowtarzalnego klimatu każdej kuchni i zaakcentuje górne partie pomieszczenia.

Strefa 2:
Oświetlenie sufitowe w postaci opraw stropowych LED. Nowoczesne oprawy są idealne do każdej kuchni w połączeniu z mocnymi żarówkami LED typu GU10, dają dużą ilość światła i spore korzyści związane z mniejszymi rachunkami za prąd.

Strefa 3:
Lampy meblowe na wysięgnikach to ciekawe rozwiązanie na podkreślenie górnych szafek kuchennych. Dają równomiernie rozproszone światło, które również oświetla wewnętrzne części szafek.

Strefa 4:
Oświetlenie do półek szklanych w postaci klipsów LED to bardzo efektowne, energooszczędne i przede wszystkim tanie oświetlenie dekoracyjne, stosowane w półkach i witrynach meblowych.

Strefa 5:
Efektywne oświetlenie podszafkowe, czyli profile LED w połączeniu z nowoczesnymi taśmami LED typu Premium to gwarancja dużej ilości światła użytkowego na blacie roboczym o każdej porze dnia.

Strefa 6:
Wnęki szafek kuchennych można pięknie doświetlić oprawami LED montowanymi do wpustu lub na specjalnym dystansie.  W kombinacji z wyłącznikiem zbliżeniowym oświetlenie włączy się po otwarciu szafki i wyłączy po jej zamknięciu.

Strefa 7:
To dekoracyjne oświetlanie typu LED RGB ze zmienną barwą światła. W tym przypadku można wybrać gotowy zestaw LED z pilotem RF oraz słabszą taśma LED, która delikatnie podświetli dolne partie naszej kuchni.

Strefa 8:
Oświetlenie LED do szuflad z inteligentnym wyłącznikiem zbliżeniowym, który zadba o to, aby światłą włączyło się po otwarciu szuflady i wyłączyło zaraz po jej zamknięciu.