Nowe wcielenie popularnych opraw LED!

Z uwagi na bardzo dużą popularność opraw Square i Orbit LED, postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o dodatkowe kolory. Teraz oprócz standardowego koloru oprawy jakim był aluminiowy, dodaliśmy nowoczesne odcienie czerni i bieli.

Oprawy LED Square, Orbit oraz Orbit XL można już kupić w nowych ramkach i standardowych barwach światła: białej zimnej i ciepłej. W nowoczesnych meblach kolor biały i czarny jest często wybierany dlatego też dajemy naszym klientom możliwość zakupy opraw LED w danym kolorze mebli. W ten sposób jeszcze lepiej będziemy mogli zespolić oświetlenie z bryłą mebla, przez co polepszymy końcowy efekt wizualny. Ponadto, często dolny wieniec szafek kuchennych jest wykonany z białej płyty i tutaj idealnie będą pasować oprawy w białych ramkach!

Oprawy LED Square oraz Orbit to doskonałe propozycje na oświetlenie meblowe do kuchni i witryn. Posiadają małe wymiary i są bardzo łatwe w montażu. Dodatkowo można je kupić w gotowych zestawach z zasilaczem i wyłącznikiem. Ogromna popularność wśród klientów z całej Polski mówi sama za siebie.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani kupnem zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Poniżej film prezentujący oprawę Square LED w akcji w połączeniu z układem sterującym mini-konektor i zasilaczem LED, czyli typowy zestaw LED do kuchni i innych mebli.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę