Nowoczesna i wydajna oprawa LED!

Apollo LED to uniwersalna oprawa sufitowa, która stanowi alternatywę dla typowych opraw sufitowych wyposażonych w standardowe żarówki LED.

Oprawę sufitową Apollo cechuje nowoczesny design, łatwa instalacja oraz bardzo duża skuteczność świetlna. Dostępna jest w dwóch wariantach mocy: 7W – 580 lumen oraz 10W – 900 lumen. Jest to kompletna oprawa oświetleniowa! Posiada zintegrowane źródło światła oraz wbudowany zasilacz, co ułatwia podłączenie do instalacji 230V.

Dzięki temu, że Apollo LED dostępna jest w trzech barwach światła (ciepła, zimna i neutralna) z łatwością dopasujemy ją do każdego pomieszczenia użytkowego, niezależnie czy jest to salon, przedpokój czy kuchnia. O tym jak i jaką barwę światła wybrać do swojego mieszkania pisaliśmy już wcześniej.

Światło wysokiej jakości!

Oprawa została zaprojektowana tak, aby maksymalnie zwiększać komfort użytkownika. Wyposażona została w mleczny klosz, który dobrze rozmywa emitowane światło i niweluje nieprzyjemne zjawisko olśnienia.  Z tego powodu oprawa nie męczy naszych oczu i poprawia komfort widzenia, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniach, w których spędzamy dużo czasu (np. kuchnia).

Dzięki korzystnemu współczynnikowi oddawania barw (o którym można poczytać tutaj) oświetlane przedmioty i pomieszczenia wyglądają przejrzyście i naturalnie, co jest szczególnie ważne w zimie, kiedy sztuczne światło jest używane najczęściej.

Apollo LED uniwersalna oprawa sufitowa

Apollo LED uniwersalna oprawa sufitowa

Dane techniczne:

Napięcie: 230V
Moc: 7W lub 10W
Barwa światła: biała ciepła, biała zimna, neutralna
Stopień ochronności: IP20
Kąt rozproszenia światła: 90 stopni
CRI: RA>80

Kolor: biały / mleczny klosz
Możliwość ściemniania: nie

Apollo LED oraz wiele innych produktów oświetleniowych można kupić w naszym sklepie internetowym  www.designlight.pl. Zapraszamy!