Czyli dwu-kolorowe oświetlenie LED

Wprowadziliśmy bardzo ciekawą nowinkę oświetleniową na polski rynek LED . Square Night to zestaw LED pozwalający użytkownikom na zmianę barwy światła opraw za pomocą wygodnego wyłącznika typu rocker.

dwu-kolorowe oświetlenie LED - Square Night

dwu-kolorowe oświetlenie LED – Square Night

Dwu-kolorowy system LED?
Po raz kolejny udowadniamy, że oprócz sprzedaży zajmujemy się, również produkcją oświetlenia LED. Stworzyliśmy oprawę LED nowego typu, która może świecić w kombinacji dwóch barw światła do wyboru wg. własnych potrzeb:

  • Wariant 1: niebieska i biała ciepła
  • Wariant 2: niebieska i biała zimna.
Dostępne kombinacje kolorów Square Night

Dostępne kombinacje kolorów Square Night

Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik ma więcej możliwości i sam decyduje, jaką barwę światła wybiera.

Postawiliśmy na najbardziej popularne w chwili obecnej barwy LED (ciepła, zimna i niebieska) i zmiksowaliśmy je w postaci hybrydy o nazwie Square Night.

Oprawę oferujemy w postaci gotowego zestawu LED, który zawiera wszystkie niezbędne elementy do podłączenia. Podobnie jak pozostałe nasze zestawy LED, Square Night jest wyposażony w zasilacz LED, okablowanie oraz odpowiednią ilość opraw.

Schemat zestawu LED

Schemat zestawu LED

Zestaw Square Night ma charakter użytkowo-dekoracyjny i sprawdzi się idealnie, jako akcent świetlny w każdej szafce i witrynie.

Oprawa w nowoczesnym kolorze aluminium, dostępna w dwóch kombinacja świetlnych oraz w gotowych zestawach na naszym sklepie internetowym Design Light.

Zestaw Square Night

Zestaw Square Night