Oprawy kuchenne w nowym świetle!

Oval Skos to innowacyjna oprawa LED z charakterystycznym ukośnym dystansem, montowanym pod szafkami. Jest to
nowatorskie rozwiązanie, które zostało zainspirowane klasycznym i trochę już wysłużonym trójkątem montowanym w wielu kuchniach.

 

Oprawa LED Oval Skos - Design Light

Oprawa LED Oval Skos – Design Light

Oprawa LED ze skosem to postępowe podejście do oświetlenia podszafkowego w kuchni. Wyposażona w energooszczędne diody LED oraz specjalną soczewkę skupiającą większą ilość światła na blacie kuchenny. Dzięki takim parametrom zapewnia odpowiednią dawkę światła oraz wyróżnia się niekonwencjonalnym designem.

Jest to jedyna tego typu oprawa na rynku oświetleniowym, jako alternatywa do starego trójkąta.  Dostępna w dwóch barwach światła do wyboru: białej ciepłej i białej zimnej. Charakteryzuje się niskim poborem mocy na poziomie 2W oraz dużą intensywnością światła.

Oprawa LED Oval Skos - Design Light

Oprawa LED Oval Skos – Design Light

Oprawa Oval LED dostępna jest również w opcji standardowej bez ukośnego dystansu i od dłuższego czasu cieszy się bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów. Oprawa w wariancie standardowym dostępna w 4 kolorach: aluminium, czarnym, białym, stal drapana dzięki czemu można ją dopasować do kuchni w każdej kolorystyce.

Zestaw LED z rodziny Oval to idealny wybór na punktowe oświetlenie, które będzie zwieńczeniem zarówno kuchni w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Oprawy z serii Oval - dostępne w ofercie Design Light

Oprawy z serii Oval – dostępne w ofercie Design Light

Jeżeli macie Państwo problemy z doborem barwy światła to zachęcamy, również do przeczytania artykułu, który dokładnie opisuje ten temat i może się przydać w podejmowaniu decyzji.