Jakość zawsze w parze z wydajnością!

Pragniemy zaprezentować Państwu najnowszą oprawę podszafkową LED. Foton 3W to kwintesencja nowoczesności zarówno w formie jak i zastosowanej technologii.

 

Oprawa charakteryzuje się minimalistycznym i prostym designem, dzięki czemu z łatwością wpasuje się do każdej kuchni. Posiada bardzo niski profil (wysokość 5mm) przez co jest dyskretna i dodatkowo łatwa w montażu.

Idealnie rozproszone światło

Główną zaletą oprawy Foton LED jest jej wydajność
oraz równomierne rozproszenie światła. Przy poborze mocy zaledwie 3W oprawa generuje strumień świetlny na poziomie 170lumen co gwarantuje bardzo dużą ilość światła podczas codziennych czynności w kuchni.

Dodatkowym atutem jest wysoki wskaźnik oddawania barw CRI (artykuł na ten temat) – poziom Ra>80. Dzięki takim parametrom światło oprawy będzie oddawać kolory oświetlanych przedmiotów i produktów spożywczych w sposób naturalny, co ma korzystny wpływ na komfort pracy w kuchni. Tylko oświetlenie wysokiej jakości sprawi, że nasze oczy nie bedą się męczyć nawet po długim czasie.

Oprawa LED Foton - podszawkowa oprawa LED

Oprawa LED Foton – podszawkowa oprawa LED

Uniwersalność

Oprawa Foton została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach oświetlenia, dlatego oferowana jest w trzech głównych barwach światła: białej zimnej, neutralnej oraz białej ciepłej. Porównanie tych barw światła prezentujemy na zdjęciu poniżej. Widać doskonały kontrast pomiędzy poszczególnymi barwami co z pewnością ułatwi odpowiedni wybór. O wpływie barw światła LED na nasze samopoczucie pisaliśmy w innym artykule.

Porównanie barw światła - oprawa Foton LED

Porównanie barw światła – oprawa Foton LED

Oprawa zdaje egzamin jak oświetlenie do szafek i witryn. Cechuje się prostym montażem na wkręty lub dwustronną taśmę klejącą dostępną w zestawie. Jest zaprojektowana w systemie Mini-Konektor, dzięki czemy bardzo ławto ją podłączyć do zasilania.

Dostępna w sprzedaży na naszym sklepie internetowym.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę