Złoto to od dawna kolor, który jest poważany we wnętrzach. Jest szykowny, ciepły i ponadczasowy. Wprowadza elegancję i blask, a co ważne, sprawdza się w każdym pomieszczeniu – od łazienki przez kuchnię po salon. Ta modna barwa jest obecna również w technologii LED, którą oferujemy. Nasze złote akcesoria stylowo urozmaicają przestrzeń!

Złoto z innymi kolorami

Szlachetne i eleganckie złoto, chociaż jest barwą przykuwającą uwagę i dominującą, jest dosyć liberalne. Dopuszcza towarzystwo innych kolorów, tworząc z nimi wyjątkowo udane duety. Doskonale współgra np. z kobaltem, błękitem, odcieniem morskim, szarością, grafitem, butelkową zielenią, brązem czy klasyczną bielą. Złoto świetnie komponuje się również z najmodniejszą barwą tego sezonu, czyli Very Peri – kolorem roku 2022 wg Pantone. Ten ciepły odcień niebieskiego z domieszką fioletu i czerwieni doskonale wygląda we wnętrzach, nadając im odważny i nowoczesny charakter.

Złote akcenty w kuchni

Fronty szafek kuchennych w najmodniejszej barwie sezonu wyjątkowo pięknie współgrają z naszą złotą oprawą podszafkową Oval dystans. To wyjątkowy produkt – dzięki oprawie nie tylko rozświetlamy strefę roboczą w kuchni, ale stanowi ona również ciekawy akcent dekoracyjny. Równie efektownie złota oprawa współgra z frontami szafek w kolorach butelkowej zieleni oraz szarości. Tak powstałe eleganckie duety kolorystyczne wnoszą do kuchni świeżość i nowoczesny design.

Równie pięknie prezentują się w meblach profile aluminiowe LINE MINI oraz INLINE MINI XL w złotej anodzie. To nie tylko nowoczesne akcesoria do oświetlenia LED, ale również produkty bardzo praktyczne, ponieważ mogą zastąpić inne dekoracyjne elementy w kuchni. Profile są eleganckie i dyskretne, umożliwiają funkcjonalne doświetlenie blatu roboczego, ale również wprowadzają do wnętrza złoto w nienachlany sposób. Doskonale wyglądają i przy ciemnych frontach szafek, i przy jasnych, np. białych. To świetne rozwiązanie dla tych osób, które lubią złoto, ale nie mają pomysłu na umiejętne wykorzystanie go we wnętrzu kuchni.

Subtelne złoto w salonie

Nasza oprawa podszafkowa Oval to nie tylko praktyczny, ale również dekoracyjny detal, który doda klasy wnętrzu każdego salonu. Oświetlenie LED w tym wydaniu wspaniale współgra z eleganckimi białymi meblami, ale, co ważniejsze, doświetli np. biblioteczkę, regał z bibelotami, czy półki. Możemy pójść krok dalej i wprowadzić do wnętrza salonu inne akcenty w tej barwie – nowoczesny fotel, czy np. ramki na zdjęcia. Efekt końcowy oczaruje wszystkich! Ważne, aby tworząc aranżację ze złotem zachować umiar. Zbyt duża ilość tego koloru może zepsuć cały efekt, dlatego nasze praktyczne i dyskretne akcesoria w tej barwie doskonale się sprawdzają!

Jeżeli szukacie więcej inspiracji w aranżacji i oświetleniu wnętrz, zajrzyjcie na naszą stronę: https://designlight.pl/