Metamorfoza Twojego mieszkania nie musi być kosztowna. Możesz odmienić swój dom nie do poznania, wykorzystując innowacyjne rozwiązania LED. Za pomocą odpowiednio dobranego oświetlenia stworzysz efektowne, odświeżone i funkcjonalne wnętrze. Przeczytaj, jak to zrobić!

Chcesz odmienić wystrój swojego domu? Stworzyć w nim unikalną, przyjazną atmosferę? Możesz to zrobić w sposób łatwy i niezbyt kosztowny. Wystarczy, że kupisz odpowiednie aluminiowe profile, taśmy LED i niezbędne akcesoria – podświetlając meble lub wnęki w różnych częściach domu stworzysz odpowiedni klimat, podkreślisz funkcję każdego pomieszczenia i w prosty sposób dokonasz w nim zmian! To nie tylko doskonała metoda na upiększenie dowolnego pomieszczenia, ale również kwestia zwiększenia jego użyteczności. Ważne, aby dobrać odpowiednią barwę światła oraz jego moc do każdego z wnętrz – reszta to już kwestia Twojej wyobraźni!

Gotowanie w pełnym świetle

Kuchnia to serce Twojego domu. Tutaj spędzasz dużo czasu, tu realizujesz się kulinarnie. Chcesz nadać nowy charakter jej wnętrzu? Możesz to zrobić za pomocą światła i dodatkowo znacznie podnieść jej funkcjonalność. Najprostszym rozwiązaniem jest zastosowanie oświetlenia pod szafkami, które sprawi, że Twój blat roboczy będzie w pełni widoczny. Polecamy oprawę LED FUTURA XC. Ta nowoczesna lampa podszafkowa stanowi doskonałe źródło światła, a dotykowy wyłącznik umożliwi Ci swobodne sterowanie oświetleniem według Twoich potrzeb. Wystarczy ją zamontować bezpośrednio pod szafkami, aby optymalnie oświetlić blat roboczy i wprowadzić przyjemny nastrój do kuchni. Chcesz większej zmiany? Nie musisz wymieniać frontów szafek, możesz wyeksponować te, które masz, stosując oświetlenie LED np. w szufladach lub na cokołach!

Pokaż, co masz w środku!

Masz w domu półki, otwarte regały, szklane witryny? Chcesz czegoś nowego? Za pomocą oświetlenia LED możesz w efektowny sposób zaznaczyć ich obecność we wnętrzu. To prosty, ale robiący wrażenie zabieg, który podświetli ich zawartość (dekoracyjne szkło i zastawa będą się pięknie prezentować w delikatnym, subtelnym świetle), ale również sprawi, że mebel stanie się naturalnym źródłem światła we wnętrzu salonu czy jadalni. Aby podświetlić zawartość szklanych półek czy wnętrza witryny, wystarczy zastosować odpowiednie klipsy LED albo wybrać odpowiednie profile aluminiowe i zamontować w nich dedykowaną taśmę LED. Jeżeli dodatkowo zastosujesz zmieniająca kolory taśmę RGBW, efekt będzie naprawdę spektakularny!

Salon? Tylko w dobrym świetle!

Gdzie najchętniej relaksujesz się w swoim domu? Salon to z pewnością miejsce szczególne, w którym wypoczywasz  i spędzasz czas z przyjaciółmi oraz  najbliższymi. Jego metamorfoza nie musi oznaczać kosztownego remontu! Strefa wypoczynku to miejsce szczególne, możesz ją wydzielić, wprowadzając do wnętrza linie światła. To stworzy niezwykły nastrój we wnętrzu i wyraźnie wyznaczy obszar, w którym na co dzień się relaksujesz.

Możesz również zastosować w witrynach salonu profile aluminiowe, nadając im dekoracyjny wygląd, eksponując ich wnętrze i jednocześnie zapewniając pomieszczeniu dodatkowe źródło światła. Postaw na innowacyjne i uniwersalne produkty! Nasz profil INLINE MINI XL sprawdzi się zarówno do zastosowania w meblach, jak i ścianach z regipsu!

Nastrojowa sypialnia

Czy wiesz, że Twoja sypialnia może również w prosty sposób przejść metamorfozę? Stosując ciekawe efekty świetlne, możesz ją przeobrazić w oazę spokoju, wyjątkowego nastroju i relaksu. Tu z pomocą przychodzą proste rozwiązania, takie jak zastosowanie odpowiednich profili architektonicznych, za pomocą których podświetlisz wnęki w ścianie. Polecamy zwłaszcza profil DEOLINE typ P, który pozwala stworzyć we wnętrzu iluminacje świetlne, tzw. linie światła. Zobacz, jak dzięki niemu w łatwy sposób zyskasz dodatkowe oświetlenie ścienne –  to sprawdzony sposób na podświetlenie zawartości wnęk i wprowadzenie do sypialni nastrojowego światła. Ten prosty zabieg z  powodzeniem zastąpi wysłużoną lampę podłogową czy klasyczne kinkiety, które dawno Ci się znudziły!

Drugi z profili, FOBOS, również pozwoli Ci stworzyć we wnętrzu sypialni niezwykłe efekty świetlne, np. subtelnie wydzieli strefę z łóżkiem czy wyznaczy w pomieszczeniu garderobę. Pamiętaj, że możesz również podświetlić zagłówek lub ramę łóżka stosując taśmy LED i tym samym stworzyć niebanalny efekt we wnętrzu!

Szukasz innowacyjnych pomysłów na odmienienie wnętrza?

Odwiedź nas na https://designlight.pl/ i znajdź odpowiednie produkty!