Mobilność i ergonomia!

LIFT BOX to nowoczesne gniazdo meblowe stosowane w meblach biurowych i kuchennych. Takie funkcjonalne i ergonomiczne rozwiązanie sprawi, że będziemy mieli dostęp do zasilania zawsze w zasięgu ręki, bez konieczności wstawania od biurka.

Przedłużacz meblowy LIFT BOX jest montowany i chowany w blacie. Jeżeli potrzebujemy dodatkowego gniazda żeby podłączyć jakieś urządzenie np. ładowarkę do telefonu wystarczy przycisnąć guzik i wyciągnąć gniazdo ze „skrytki”. Dzięki temu LIFT BOX jest praktyczny i pomaga zaoszczędzić cenne miejsce. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarny i aluminium, które z łatwością można dopasować do każdego blatu meblowego.

Bezpieczeństwo użytkownika

Nowatorskie urządzenie LIFT BOX zostało wyposażone w 3 funkcjonalne gniazda z bolcem uziemiającym, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Dostosowane są do obciążenia prądem do 16 A, co w zupełności wystarczy, żeby obsłużyć sprzęt kuchenny i biurowy.

Przedłużacz meblowy LIFT BOX

Przedłużacz meblowy LIFT BOX

Prosty w montażu

Wystarczy wykonać otwór w blacie o średnicy 60mm i wsadzić do niego LIFT BOX, następnie zabezpieczyć pierścieniem montażowym od spodu i podłączyć przewód zasilający do sieci. Gniazdo jest przystosowane do standardowego otworu na przewody stosowanego biurkach, więc montaż można wykonać bez zbędnego wiercenia! To proste!

Poniżej przygotowaliśmy krótki film instruktażowy jak wykonać to samemu w domu. Wystarczy wiertarka lub wkrętarka, otwornica do drewna o średnicy 60mm oraz około 10 minut czasu.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę

Montaż LIFT BOX w 4 prostych krokach

Montaż LIFT BOX w 4 prostych krokach

Uniwersalność

LIFT BOX z uwagi na swoje małe wymiary i dużą funkcjonalność sprawdzi się w każdym rodzaju mebla i pomieszczeniu. Idealny do biura, pokoju młodzieżowego czy kuchni. Wszędzie tam gdzie jest duże zapotrzebowanie na gniazda zasilające.

LIFT BOX - Gniazdo meblowe

LIFT BOX – Gniazdo meblowe