Ładowarka USB do tableta i smartfona!

Firma Design Light wprowadza do swojej oferty nowoczesną i ergonomiczną ładowarkę z dwoma gniazdami USB. Montowana bezpośrednio w płycie meblowej – to absolutna nowość na rynku! Z uwagi na małe gabaryty oraz prosty montaż, można ją zastosować w każdym meblu!

To rozwiązanie, które sprawdzi się idealnie w szafkach kuchennych. Wielu ludzi w trakcie gotowania korzysta z przepisów online czytanych na tablecie. Nasza ładowarka sprawi, że tablet nigdy się nie rozładuje w trakcie gotowania, a przygotowane danie będzie w pełni smaczne i skończone.

Problem z wiecznym szukaniem ładowarki i bezładnie rozrzuconymi kablami na podłodze to przeszłość. Ładowarkę USB można dyskretnie schować w płycie meblowej (np. ulubionego biurka lub komody) i podłączyć do sieci za pomocą zasilacza LED 12VDC. Takie rozwiązanie dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo użytkownika np. dzieci, ponieważ ogranicza kontakt z napięciem w gniazdu.

 Ładowrka USB montowana w meblach

Ładowrka USB montowana w meblach

Urządzenie jest kompatybilne z telefonami i tabletami, które można zasilalać za pomocą przewodu USB zakończonego odpowiednią wtyczką. To prosta i wygodna alternatywa do standardowych ładowarek oferowanych przez producentów urządzeń mobilnych. Posiada dwa gniazda o maksymalnej mocy 2×1,05A, która w zupełności wystarczy, aby naładować każdy telefon czy tablet.

Zasada działania i metoda podłączenia jest bardzo prosta! Wystarczy ładowarkę podłączyć do zasilacza LED za pomocą przewodu w systemie mini-konektor i gotowe! O tym jak uniwersalny jest nasz system okablowania pisaliśmy w innym artykule.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę