Oświetlenie do półek szklanych

O systemach LED RGB pisaliśmy już wielokrotnie, tym razem poruszymy temat bardzo popularnych klipsów LED RGB. Jest to często wybierany sposób na uatrakcyjnienie półek szklanych w meblach skrzyniowych różnego typu.

Klipsy LED RGB - Design Light

Klipsy LED RGB – Design Light

Klipsy LED RGB z uwagi na małe rozmiary, minimalny pobór mocy, prosty montaż i niskie koszty zakupy sprawują się idealnie w meblach domowych jak i ekspozycyjnych. Często spotykane w witrynach sklepowych czy choćby aptekach. Podkreślają bryłę mebla oraz zawartość samej witryny.

Dzięki zastosowaniu technologi LED RGB w bardzo prosty sposób mamy pełną kontrolę nad barwą oświetlenia. Dzięki wygodnemu pilotowi na podczerwień wybieramy dowolną barwę światła lub tryb świecenia w zależności od okazji i nastroju.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę

Klipsy LED RGB oferujemy w gotowych zestawach wraz z pełnym okablowaniem oraz zasilaczem. Wystarczy kupić, podłączyć i cieszyć się energooszczędnym oświetleniem LED ze zmienną barwą światła. Montaż klipsów jest bardzo prosty i każdy może wykonać to sam!

Dodatkowo zestawy posiadają rozdzielacz 9-punktowy, dzięki czemu w każdej chwili możemy dokupić np. 2 klipsy osobno i rozbudować zestaw. Oprócz klipsów można też podłączyć inne oprawy LED RGB takie jak Square RGB lub Orbit RGB i zamontować je w meblach.

W ten sposób stworzymy niepowtarzalną kompozycję i urozmaicimy meble! UWAGA: w takim wypadku należy pamiętać, aby sumaryczna moc zastosowanych opraw nie przekraczała mocy całkowitej zasilacza dostępnego w zestawie.

Jeżeli chcecie się dowiedzieć jak szybko zamontować klipsy LED i na jakiej półce szklanej efekt będzie najlepszy, zachęcamy do przeczytania poprzedniego artykułu w tej tematyce.