Biuro to Twój drugi dom? Zadbaj o komfort swojej codziennej pracy! Zaawansowany sprzęt biurowy przyspieszy Twoje działania, ale to dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom możesz stworzyć przyjazne i funkcjonalne wnętrze!

Wygodne i praktyczne biuro to nie tylko meble i sprzęt. Aby pełniło swoją funkcję, czyli sprzyjało efektywnej pracy, powinno być odpowiednio oświetlone, wygodne i funkcjonalne. Dzięki naszym produktom oraz zaawansowanej technologii LED to wyzwanie wcale nie jest takie trudne.

Prawidłowe oświetlenie biura

Oświetlenie LED w pomieszczeniu biurowym ma ogromne znaczenie. Wpływa na nasze samopoczucie oraz ułatwia nam wykonywanie zadań. To bardzo ważne, aby jego barwa ułatwiała nam pracę (a nie dekoncentrowała nas czy męczyła), dlatego do pomieszczeń biurowych stosuje się światło o odpowiedniej temperaturze barwowej wyrażanej w Kelwinach. Nie jest tajemnicą, że idealne światło do biura powinno mieć barwę białą zimną (ok. 6000K) albo białą neutralną (ok. 4000-4500K). Dlaczego? To proste. O ile barwa biała ciepła (ok. 2700-3200K) działa na nas kojąco i wyciszająco, te dwie wspomniane wcześniej motywują do działania, sprzyjają skupieniu i utrzymują właściwy poziom naszej motywacji. Jeżeli więc chcesz, aby Twoi pracownicy byli zawsze chętni do działania, a i ty potrzebujesz lekkiego „pobudzenia”, wybierz światło zimne lub, najbardziej zbliżone do naturalnego – o barwie neutralnej. To drugie doskonale oddaje kolory otaczających nas przedmiotów, ścian oraz mebli.

Czy to oznacza, że barwa ciepła kompletne nie znajdzie zastosowaniu w przestrzeni biurowej? Niekoniecznie! Ciepłe światło doskonale sprawdzi się w części biura przeznaczonej na spotkania z kontrahentami, ponieważ może pełnić rolę dekoracyjną i wprowadzać do przestrzeni przyjemną, rozluźniającą atmosferę.

Linie światła w biurze

Doskonałym rozwiązaniem do pomieszczenia biurowego jest zastosowanie w nim linii światła. Wprowadzają do wnętrza biura nowoczesny charakter, doświetlają je oraz umożliwiają wyznaczenie stref w przestrzeni. To również świetny sposób na ciekawe udekorowanie biura: linie można wkomponować zarówno w ścianę, jak i w podłogę albo sufit. Komu zależy na oryginalnych rozwiązaniach, może zastosować wszystkie trzy opcje jednocześnie, np. w recepcji biura, holu albo np. sali konferencyjnej. Jak powstają linie światła? Taśmy LED są montowane w profilach architektonicznych przeznaczonych do płyt G-K lub betonu, w zależności od typów i potrzeb. Dzięki temu rozwiązaniu zapewniamy w pomieszczeniu dodatkowe źródło światła i zyskujemy niebanalny aspekt dekoracyjny. Ważne, aby decydując się na linie światła, wybrać odpowiednią taśmę LED, biorąc uprzednio pod uwagę rolę, jaką światło ma pełnić w naszym biurze. Źródło światła zastosowane w profilach architektonicznych może pełnić również rolę oświetlenia głównego. Wtedy należy wkleić dwie bądź trzy taśmy w wybranym modelu.

Biurko do zadań (nad)zwyczajnych

Czy wiesz, że wykorzystując nasze produkty możesz ze swojego biurka stworzyć prawdziwe centrum dowodzenia? Nasze zaawansowane rozwiązania pozwalają zarządzać potrzebnymi Ci sprzętami biurowymi, czy ułatwiają ładowanie telefonu bez konieczności poszukiwania dodatkowego źródła energii.

Doskonałym pomysłem do zastosowania w biurze lub domowym gabinecie jest innowacyjne gniazdo meblowe i jednocześnie przedłużacz LIFT BOX USB. To akcesorium dyskretne i niezwykle praktyczne. Wpuszczone w blat i zlicowane z jego powierzchnią, umożliwia jednoczesne podłączenie kilku sprzętów biurowych, a także naładowanie telefonu za pomocą ładowarki indukcyjnej. Gniazdo jest sterowane dotykowo dzięki sensorowi, a automatycznie wysuwany panel z trzema dodatkowymi gniazdami 230V AC oraz dwoma portami USB daje Ci możliwość swobodnego podłączenia niezbędnych sprzętów. To biurowy ideał!

Drugą propozycją dla wymagających jest wpuszczane w blat biurka gniazdo meblowe SAMBO BOX USB. Wyposażono je w wymienny moduł przepustowy (który można wymienić na inne moduły jak: HDMI, RJ45 lub USB typu A), dwa porty USB oraz ładowarkę indukcyjną do telefonu. Jest nieduże, proste w montażu i niezwykle praktyczne podczas codziennych czynności biurowych!

Docenisz również DESK BOX – praktyczne nablatowe gniazdo meblowe, które jest niezastąpione w nowoczesnym biurze! Gniazdo wyposażono w trzy gniazda i dwa porty USB, dzięki niemu bez problemu podłączysz niezbędne sprzęty biurowe, a ich okablowanie możesz ukryć dyskretnie za biurkiem. Dostępne w kolorze aluminium, jest bardzo proste w montażu i dostosowane do blatów o różnej grubości.

Wyposażając biuro, zadbaj również o swoją wygodę w zarządzaniu oświetleniem LED. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które znacznie Ci to ułatwią! Sterownik RF Multi 5 w 1 umożliwia swobodne sterowanie aż pięcioma typami oświetlenia i zastępuje wiele urządzeń dedykowanych tylko do konkretnego rodzaju. To urządzenie typu SMART można również zaprogramować do pilota 4-strefowego RF MULTI. Urządzenia komunikują się drogą radiową do 30 metrów.

Więcej innowacyjnych rozwiązań nie tylko do biura znajdziesz w naszym sklepie https://designlight.pl/