Chcesz stworzyć szafę marzeń? A może Twoja obecna potrzebuje metamorfozy? Dzięki zaawansowanej technologii LED zrobisz to bez trudu! Zastosowanie naszych produktów pozwoli Ci podnieść funkcjonalność Twoich mebli, a korzystanie z nich stanie się naprawdę wygodne.

Pojemna, dobrze zorganizowana garderoba to prawdziwy luksus. Pozwala nie tylko wygodnie przechowywać ubrania i akcesoria, ale również swobodnie korzystać z jej zawartości. Kluczem do tej wygody są nasze rozwiązania, które znacznie podnoszą funkcjonalność szafy lub Twojej garderoby.

Ubrania w pełnym świetle

Chcesz bez problemu wybierać strój bez gorączkowego przeszukiwania wnętrza szafy? Mamy w swojej ofercie doskonałe produkty oświetleniowe, które ułatwią Ci korzystanie z garderoby. Idealnym rozwiązaniem jest drążek LED okrągły z automatycznym czujnikiem ruchu. Ty określasz jego parametry: kolor drążka, barwę światła i z której strony ma być wyprowadzony przewód. Oferujemy go w kolorze uniwersalnego aluminium lub eleganckiej czerni. Ta nowoczesna oprawa LED została wyposażona w inteligentny wyłącznik ruchowy PIR, który reaguje na Twoją obecność – włącza oraz wyłącza światło gdy zbliżasz się do szafy lub gdy oddalasz się od niej. To wspaniałe udogodnienie zwłaszcza, gdy żyjesz w pośpiechu!

Zobacz, jak działa!: https://youtu.be/JAf9FO6gutE

Wygodne sterowanie światłem

Funkcjonalność szafy czy garderoby znacznie wzrośnie, gdy zadbasz o odpowiednie zarządzanie jej oświetleniem. Tu z pomocą przychodzą nasze wysokiej klasy produkty umożliwiające bezdotykowe sterowanie światłem. Bezprzewodowy sterownik DELI 2 doskonale sprawdzi się np. w szafie z wieloma drzwiami, a włączanie i wyłączanie światła odbywa się automatycznie dzięki czujnikowi PIR. Dodatkowo produkt umożliwia ściemnianie i rozjaśnianie oświetlenia LED.

Równie wygodnym rozwiązaniem do zastosowania w szafie lub garderobie jest wyłącznik zbliżeniowy IR K2. Ten produkt umożliwia bezdotykowe włączanie oraz wyłączanie oświetlenia, rejestrując ruch w obszarze 35 mm i o kącie 90°. Jak działa? To proste! Otwarcie drzwi włącza oświetlenie, a zamknięcie je wyłącza. To idealne rozwiązanie zwłaszcza do szaf z klasycznymi oraz przesuwnymi drzwiami.

Na podobnej zasadzie działa nasz wyłącznik DOOR – produkt dedykowany właśnie do szaf z drzwiami. Wystarczy, że je otworzysz, a wnętrze mebla zostanie dokładnie oświetlone, ułatwiając Ci wybór stroju czy poszukiwania idealnej kreacji. Nie martwisz się również o oszczędzanie światła: zamknięcie drzwi automatycznie powoduje wyłączenie oświetlenia wewnątrz szafy.

Na uwagę zasługuje również FUTURA PIR –  wysokiej klasy oprawa LED, którą można zamontować w poziomie pod półkami lub w pionie na całej długości płyty we wnętrzu szafy. Oprawa jest wykonywana przez nas na wymiar i została wyposażona w wydajne diody typu 2835 gwarantujące dużą ilość światła oraz wyłącznik ruchowy. Możesz wybrać odpowiadającą Ci barwę światła, a inteligentny wyłącznik uruchomi oświetlenie reagując na Twoją obecność. Ubranie znalezione? Już po 35 sekundach od Twojego oddalenia się od szafy oświetlenie automatycznie zostanie wyłączone. Prawda, że to duża wygoda?

Idealny porządek w dobrym świetle

Organizacja garderoby czy szafy to nie lada wyzwanie. Planując jej układ, warto zadbać nie tylko o wygodne podświetlane drążki, ale również łatwy dostęp do zawartości szuflad. Właśnie z myślą o funkcjonalności, stworzyliśmy POLARUS P – wygodne oświetlenie do wnętrza szuflad. Ta nowoczesna oprawa LED została wyposażona w inteligentny wyłącznik zbliżeniowy – włącza oświetlenie, kiedy otwierasz szufladę i wyłącza światło, kiedy ją zamykasz. Dodatkowo zastosowane w niej diody gwarantują dużą ilość światła, więc zawartość szuflady widzisz w pełnej krasie.

Szukasz innych inspiracji i pomysłów na zastosowanie w Twoim domu technologii LED? Niezbędne produkty najwyższej jakości znajdziesz w naszym sklepie na: https://designlight.pl/