Technologia LED podbija świat. Dzięki niej nasze domy, biura i przestrzenie publiczne są oświetlone w energooszczędny sposób, co znacznie wpływa na nasz budżet i wspiera troskę o środowisko. Nieustannie rozwijamy nasze produkty i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które mają podnieść komfort życia. Takie, jak System SMART!

Stworzony przez nas innowacyjny System SMART umożliwia podłączenie oświetlenia LED o mocy nawet do 1200W. To doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz szybko skonfigurować oświetlenie LED w swoim domu, mieszkaniu lub przestrzeni biurowej i inteligentnie nim zarządzać. System możesz rozbudować o dodatkowe, dedykowane akcesoria.

Podstawowym elementem systemu SMART jest zasilacz Smart LED Driver. To prawdziwe centrum dowodzenia: zaawansowane technologicznie oraz inteligentne akcesorium z modułem sterującym. Zasilacz ma 6 wbudowanych gniazd mini – 5 z nich będzie sterowane za pomocą wspólnego wyłącznika, a szóste to wejście zarezerwowane dla źródła światła włączanego niezależnie od pozostałego oświetlenia. Produkt posiada również kostkę przyłączeniową, do której można podpiąć źródło światła o mocy do 5A (60W) i sterować wspólnym wyłącznikiem, jak 5 gniazd, o których była mowa wcześniej. Zasilacz wyposażono także w diodę, która sygnalizuje przeciążenie, a jego maksymalna moc wynosi 60W. Zasilacz możesz łączyć z pozostałymi (maks. 20 sztuk) za pomocą dedykowanego przewodu.

Kolejne dedykowane akcesorium to konwerter systemu SMART. Wpięty w zasilacz Smart LED Driver umożliwia podłączenie do systemu SMART dowolnego wyłącznika przewodowego 12V DC zakończonego dwoma przewodami z wtyczką i gniazdem mini. Główną zaletą tego podłączenia jest sterowanie oświetleniem LED o dużej mocy za pomocą wyłącznika nawet 24W.

Kluczowy w Systemie SMART jest również odbiornik RF. To on odpowiada za obsługę wyłączników radiowych – takich jak: OLI, DELI 2 oraz TEO. Wystarczy wpiąć go do zasilacza Smart LED Driver, aby w łatwy sposób sterować oświetleniem bezprzewodowo.

Niezbędnym elementem systemu SMART jest również 2-metrowy przewód, za pomocą którego do Systemu SMART można podłączyć aż 20 zasilaczy Smart LED Driver.  Wyposażony obustronnie we wtyczkę CH2.5-3P, odpowiada za przesłanie sygnału SCC.

Przekonaj się, jakie możliwości daje System SMART. Zobacz tutaj: https://tiny.pl/w6cw6, w jaki sposób działa.
Z nami będziesz SMART!

Szukasz ciekawych rozwiązań w technologii LED?
Zapraszamy na naszą stronę: https://designlight.pl/