Spoglądając w rozgwieżdżone niebo czujemy zachwyt, więc czemu nie przenieść takiego uczucia do naszych czterech ścian? To przecież nic trudnego!

Popularna dekoracja stosowana szczególnie w pokoju dziecięcym i w salonie robi ogromne wrażenie nie tylko na mieszkańcach ale także na gościach. Takie rozwiązanie spełnia swoją rolę równie doskonale we wnętrzach domowych, jak i klubach muzycznych i restauracjach. Dodaje klasy salonom kosmetycznym, SPA oraz niektórym wnętrzom hotelowym. Wrażenie gwieździstego nieba na sklepieniu naszego pomieszczenia to nie jedyny efekt, jaki możemy uzyskać decydując się na taką dekorację, rynek oferuje nam również drogę mleczną z efektem migotania.

Ciekawy efekt

Uzyskanie dekoracyjnych gwiazd na suficie wcale nie jest tak wymagające, używamy do tego generatorów LED. Generatory Led posiadają różne funkcje, więc przyjmując bardzo prostą zasadę, że wystarczy zmienić natężenia aby wybrane gwiazdy migotały a inne błyszczały. Ciekawy i naturalny wygląd sprawia, że realizm naszej ozdoby sprawia, że możemy poczuć się we własnym mieszkaniu, jak w otwartej przestrzeni, gdzie niebo jest wypełnione przepięknymi gwiazdami, a możliwość obserwowania LEDowej drogi mlecznej dostarcza wyjątkowych wrażeń.

Niezbędnik gwiezdnego amatora

Aby uzyskać efekt migotania gwiazd na suficie wystarczy wiązka światłowodów ze świecącymi końcówkami i generator światła Led. Niestety liczba światłowodów wchodząca do generatora LED jest ograniczona, ale zawsze możemy wykorzystać dodatkowe źródło światła, które może emitować światło kolorowe lub białe jednostajne. Wszystko to sprawi, że efekt będzie niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Montaż jest prosty, ale bywa czasochłonny, jednak warto poświęcić więcej czasu dla uzyskania tak niesamowitego efektu. Warto pamiętać, że montując generator LED należy go podłączyć do prądu. Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie źródła prądu blisko generatora, np. listwy przedłużacza (link corner box). Pamiętajmy o estetycznym schowaniu go, ale także o praktycznym dostępie do gniazd przedłużacza.

narożny przedłużacz meblowy - corener box

CORNER BOX – to przedłużacz narożny umożliwiający ładowanie kilku urządzeń jednocześnie. Doskonałe rozwiązanie do biur, mieszkań, garaży i wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba zasilania dużej liczby urządzeń.
Produkt jest dostępny w naszym sklepie internetowym  – https://designlight.pl/gniazda-i-przewody/213-corner-box-przedluzacz-narozny.html