Coraz więcej urządzeń elektrycznych?

Chyba wszyscy doskonale znamy ten problem. Z dnia na dzień przybywa nam coraz więcej urządzeń elektrycznych. Ładowarki do urządzeń mobilnych, komputerów, sprzęt RTV i AGD. Nie zawsze to idzie w parze z ilością dostępnych gniazdek w domu.

W sytuacji gdzie liczy się bezpieczeństwo, estetyka wykonania, a przede wszystkim pragmatyzm, pojawia się rozwiązanie idealne! Kombi Box – gniazdo meblowe wpuszczane w blat to stosunkowo nowy produkt na rynku, który ułatwi życie wszystkim użytkownikom. Jeżeli jesteśmy już po remoncie i nie możemy sobie zaplanować dodatkowych gniazd Kombi Box rozwiąże problematyczną sytuację.

Do kuchni, salonu, biura i pracowni!

Nasze gniazdo meblowe jest uniwersalne i nadaje się do każdego rodzaju powierzchni. Może zostać wbudowane np. w blat roboczy kuchni lub umieszczone w biurku, tak aby zawsze mieć szybki i komfortowy dostęp gniazdek.

Gniazdo Kombi Box zajmuje mało miejsca na blacie i zostało wyposażone w funkcję zamykania i otwierania. Więc kiedy nie jest potrzebne wystarczy je zamknąć, aby delikatnie licowało się z powierzchnią blatu. Dostępne w 3 popularnych wersjach kolorystycznych: białe, czarne i aluminium.

Kombi Box - gniazdo meblowe wpuszczane w blat

Kombi Box – gniazdo meblowe wpuszczane w blat

Bezpieczeństwo użytkownika

Kombi Box jest wyposażony w trzy francuskie gniazda z uziemieniem o maksymalnym obciążeniu 16A, co spokojnie pozwala na obciążanie 3000W. Dodatkowo gniazda posiadają przewody o przekroju 1,5mm² gwarantującą bezawaryjną pracę przy dużym obciążeniu (np. mikrofalówka, piekarnik elektryczny).

Trzy opcje do wyboru

Gniazda meblowe marki Design Light  oferujemy w 3 wariantach w zależności od potrzeb klienta:

    1. Kombi Box uzbrojony z 3 metrowym przewodem zasilającym oraz wtyczką z uziemieniem. Tak przygotowane gniazdo meblowe wystarczy zamontować w dowolnym blacie lub meblu i podłączyć do sieci za pomocą wtyczki.
    2. Kombi Box uzbrojony z kostką 3-torową. Ta wersja posiada podłączone gniazdka do kostki elektrycznej. Bez przewodu zasilającego.
    3. Kombi Box nieuzbrojony. W tym wariancie należy całą instalację elektryczną wykonać samemu. Najlepiej zlecić osobie z odpowiednimi uprawnieniami i doświadczeniem 🙂
Gniazdo meblowe - Kombi Box od Design Light

Gniazdo meblowe – Kombi Box od Design Light