Mają niewielkie rozmiary, ale spore możliwości. Nasze innowacyjne gniazda meblowe pozwalają spełnić marzenie każdego, kto ceni funkcjonalność i rozwiązania usprawniające powtarzane często czynności. Zobacz, jak dzięki nim możesz sobie ułatwić codzienność.

Nic tak nie denerwuje jak splątane kable i gorączkowe poszukiwanie wolnego gniazdka w najmniej odpowiednim momencie – gdy pracujesz lub gotujesz. Koniec z tym! Wykorzystując w przestrzeni kuchni lub biura nasze gniazda meblowe, oszczędzisz cenne miejsce na blacie i będziesz swobodnie korzystać z kilku sprzętów jednocześnie. Co ważne, gniazda nie przeszkadzają w swobodnym korzystaniu z szafek i szuflad – zamontowane w przestrzeni blatu, znacznie podnoszą komfort wykonywanych czynności, a Ty nie tracisz cennego czasu na poszukiwanie gniazdka i odłączanie właśnie pracujących sprzętów.

Funkcjonalne biuro, praktyczna kuchnia

To, co łączy nasze gniazda meblowe to fakt, że bez problemu dopasujesz je do każdego biurka i blatu. Pierwsze z nich, wpuszczane gniazdo meblowe FLAT BOX USB, jest dyskretnie montowane w blat kuchenny lub biurowy i licuje się z jego powierzchnią. Posiada trzy gniazda typu schuko oraz porty USB A+C, które są chronione za pomocą ruchomej osłony. Minimalistyczne, eleganckie i niskie (zajmuje zaledwie 39 mm pod blatem), sprawdzi się jako innowacyjny przedłużacz, a Ty raz na zawsze pożegnasz się z problemem brakującego gniazdka.

Gniazdo meblowe FLAT BOX jest niewielkie i zajmuje mało miejsca pod blatem.

EIGHTBOX USB to gniazdo z wygodną, rotacyjną osłoną, która skrywa dodatkowe gniazdo oraz port USB.

Druga z naszych propozycji, gniazdo EIGHTBOX USB, wyposażono w rotacyjną, obrotową osłonę, która skrywa gniazdo francuskie oraz port USB. Dyskretne i niewielkie, dzięki owalnemu kształtowi idealnie komponuje się z biurkiem lub blatem roboczym w kuchni. Nie zajmuje miejsca i umożliwia swobodne podłączenie potrzebnych Ci sprzętów – wystarczy podpiąć je za pomocą przewodu do prądu, aby wygodnie korzystać z jego funkcji. Wybierz pasujący Ci jeden z trzech modnych kolorów (stal drapana, czarny mat, biały mat) i dopasuj gniazdo do swojego blatu.

Trzecia z naszych propozycji, gniazdo TAOBOX, doskonale odnajdzie się w przestrzeni, w której funkcjonalność i wygoda są niezbędne. Ma niewielkie rozmiary, po montażu stapia się z powierzchnią blatu, a jego minimalistyczny design wspaniale wpisze się w aranżacje biura lub nowoczesnej kuchni. Zastosowane w nim dwa gniazda 230V AC oraz porty USB A i USB C pozwolą Ci bez problemu podłączyć laptop, sprzęt kuchenny czy smartfon. Co powiesz na tak wygodne rozwiązanie?

Eleganckie i minimalistyczne gniazdo TAOBOX, umożliwia dyskretny montaż w dowolnym blacie i swobodne korzystanie z gniazd 230V AC oraz portów USB.

Gniazdo ZEOBOX jest wprost stworzone do biura, kuchni i pokoju gracza. Zapewnia łatwy dostęp do zasilania elektrycznego oraz ładowania wielu urządzeń.

Ostatni z naszych produktów, gniazdo meblowe ZEOBOX, to nowoczesny i funkcjonalny produkt, który znajdzie uznanie w oczach gracza komputerowego, pracownika biura i każdej pani domu! Posiada wiele praktycznych funkcji: zostało wyposażone w ładowarkę indukcyjną, port ładowania USB A i USB C oraz gniazdo 230V AC. Ten przedłużacz meblowy umożliwia bezproblemowe korzystanie z elektroniki, a jego elegancki design wpisuje się w każde wnętrze. Ponadto, zajmuje niewiele miejsca i zapewnia łatwy dostęp do zasilania elektrycznego i ładowania wielu urządzeń, bez konieczności szukania dodatkowych akcesoriów.

Poszukujesz sprawdzonych i funkcjonalnych rozwiązań dla swojego domu i biura?

Odwiedź nasz sklep na: https://designlight.pl/