10 września 2019 r. w Poznaniu startuje kolejna edycja Międzynarodowych Targów Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA. Jako producentowi nowoczesnych systemów oświetleniowych LED wraz z akcesoriami meblowymi będzie nam miło spotkać się z Państwem na naszym stoisku targowym.

Targi FURNICA to coroczne wydarzenie przyciągające uwagę producentów, dostawców i dystrybutorów akcesoriów wykorzystywanych w przemyśle meblarskim. To doskonała okazja, by zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami projektowymi i porozmawiać z profesjonalistami z różnych gałęzi branży. Na targach będą obecni również menadżerowie i właściciele lub członkowie zarządów firm, a także technolodzy, szefowie zaopatrzenia czy hurtownicy. Targi FURNICA 2019 są przede wszystkim dobrym miejscem do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, które mogą zaowocować udaną współpracą przez lata. Wydarzenie potrwa 4 dni, od 10 do 13 września 2019 r.

Godziny otwarcia targów:
Wtorek (10.09): 9:00 – 17:00
Środa (11.09): 9:00 – 17:00
Czwartek (12.09): 9:00 – 17:00
Piątek (13.09): 9:00 – 16:00

designlight targi Furnica 2019 - oswietlenie-ledowe.com.pl

Co istotne, tym razem targi FURNICA odbędą się w połączeniu z targami DREMA i SOFAB, podczas których zostanie zaprezentowana kompleksowa oferta dla przedsiębiorstw działających w przemyśle drzewnym i meblarskim. Na stoiskach pojawią się m.in. nowoczesne narzędzia i maszyny, a także materiały wykorzystywane przy produkcji mebli tapicerowanych.

Design Light jako wystawca podczas targów FURNICA 2019
Oświetlenie LED wraz z akcesoriami meblowymi, będące nieodłącznym elementem nowoczesnych wnętrz, również będzie można zobaczyć na targach. Spotkają nas Państwo na stoisku 33 w hali 7A, gdzie zaprezentujemy przykłady innowacyjnych i praktycznych rozwiązań oświetleniowych ostatniego roku. Zapraszamy i zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska, obejrzenia przygotowanej ekspozycji oraz rozmowy z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

Targi Furnica2019 DesignLight

Więcej na temat targów można dowiedzieć się na stronie www.furnica.pl. Wszelkie informacje na temat marki Design Light i jej oferty są natomiast dostępne na www.designlight.pl.

Do zobaczenia w Poznaniu!