Prosty, intuicyjny, wygodny – tymi słowami śmiało można opisać system połączeń, którego nie powstydzi się żadna nowoczesna oprawa czy lampa LED. Mowa oczywiście o minikonektorze. Brzmi skomplikowanie? To tylko pozory!
Minikonektor to uniwersalny i praktyczny system łączenia akcesoriów LED. Daje on możliwość bardzo łatwego podłączania opraw i lamp do zasilania, a także pozwala na ich odłączanie oraz zmianę pozycji w rozdzielaczu, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Co najważniejsze, dzięki systemowi minikonektor uruchamianie oświetlenia zajmuje raptem kilka sekund i nie wymaga lutowania ani wykonywania innych wymagających skupienia czynności, których z pewnością wolelibyśmy uniknąć, chcąc podłączyć oświetlenie LED.

Klik i gotowe!

System połączeń minikonektor powstał z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie najprostsze rozwiązania. Wielu potencjalnych konsumentów odkłada zakup nowoczesnego oświetlenia lub całkowicie z niego rezygnuje w obawie przed koniecznością poświęcenia dużej ilości czasu oraz włożenia nie lada wysiłku w zamontowanie i podłączenie urządzeń. Tymczasem rzeczywistość dzięki minikonektorowi prezentuje się znacznie przystępniej. Większość opraw LED, jakie znajdziesz na wirtualnych półkach naszego internetowego sklepu, wyposażona jest w dwumetrowy przewód zakończony wtyczką pasującą do gniazda mini. Aby uruchomić oświetlenie, wystarczy tylko wcisnąć wtyczkę do gniazda, a to podłączyć do źródła zasilania.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę

Wykorzystując system minikonektor, możemy tworzyć dowolne kombinacje oświetleniowe, złożone z wielu opraw LED. Ponadto do każdego takiego zestawu da się podłączyć wyłącznik pozwalający na sterowanie oświetleniem. Wszystko to dzięki prostemu rozwiązaniu, które sprawia, że nowoczesne oświetlenie LED jest jeszcze chętniej stosowane w domach, biurach czy lokalach.

Lampy i oprawy wyposażone w system minikonektor oraz wiele innych akcesoriów znajdziesz w ofercie sklepu Design Light. Zapraszamy!