Wygodne ładowanie bezprzewodowe!

Odkąd pojawił się na rynku pierwszy smartfon minęło już sporo czasu. Technologia nieustannie gna do przodu i co chwila pojawiają się ciekawe gadżety i nowinki, które ułatwiają nasze życie.

Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna standardzie QI proponowana przez Design Light to jeden z niewielu takich produktów na rynku, który można dyskretnie wbudować w płytę meblową np. blatu kuchennego czy biurka. To wygodne i uniwersalne urządzenie, które przyda się w każdym domu.

Dzięki zastosowaniu wymiaru o średnicy 60mm, ładowarkę można łatwo wpasować np. w niewykorzystany i mało estetyczny tunel na przewody w biurku. Ładowarka posiada 3m kabel zasilający z wtyczką USB, dzięki czemu łatwo można ją podłączyć do komputera (zalecany jest port USB 3.0) lub zasilacza z gniazdem USB.

Bezprzewodowa ładowarka QI

Bezprzewodowa ładowarka QI

Bezprzewodowy system ładowania baterii jest kompatybilny z wszystkimi urządzeniami mobilnymi obsługującymi technologię QI. Pełna lista urządzeń jest dostępna tutaj. Część posiada zintegrowaną funkcję ładowania bezprzewodowego natomiast do innych telefonów można kupić np. tylną klapkę dzięki, której możemy cieszyć się bezprzewodowym ładowaniem.

Poniżej prezentujemy film, który pokazuje jak proste i wygodne może być ładowanie w standardzie QI.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę

Wszechstronność zastosowań.
Technologia jest uniwersalna i sprawdzi się dosłownie wszędzie: w domu, pracowni, w biurze, restauracji czy sali bankietowej. Biorąc pod uwagę rosnące zainteresowanie standardem QI można się spodziewać, że z biegiem czasu większość telefonów będzie oferowało możliwość szybkiego i bezprzewodowego ładowania.