Płać mniej za swoje rachunki z LED

Dlaczego warto inwestować w nowoczesne oświetlenie LED? Jest wiele odpowiedzi na to pytanie, my skupimy się na tych najbardziej istotnych. Oświetlenie LED to przede wszystkim ogromne oszczędności płynące z niskiego poboru prądu. Wybierając oprawy LED, taśmy LED lub żarówki LED można zaoszczędzić do 80% na rachunkach za prąd. Prawda, że to kusząca inicjatywa?

Warto dodać iż oszczędności pochodzą nie tylko z dużo mniejszych rachunków za prąd, ale też z długiej żywotności oświetlenia LED. Lampy, oprawy czy żarówki oparte na technologii LED świecą do 50 tys. godzin co przy przeciętnym użytkowaniu daje minimum 5 lat bezawaryjnej pracy!

Kolejnym niewątpliwym atutem oświetlenia LED jest ekologiczność tego źródła światła. Oprawy, żarówki czy taśmy LED są bezpieczne dla Twojej rodziny i środowiska i w przeciwieństwa do tradycyjnych rozwiązań oświetleniowych nie zawierają substancji szkodliwych.

Konwencjonalne oświetlenie np. świetlówki kompaktowe zawierają szkodliwą rtęć. Warto więc zainwestować w nowoczesne oświetlenie, aby wyeliminować czynniki szkodliwe z naszego otoczenia! Dzięki ogromnemu rozwojowi technologii – oświetlenie LED jest coraz bardziej wydajne, a jednocześnie ceny zakupowe tych produktów maleją.

Obniżaj rachunki za prąd przy użyciu LED

Obniżaj rachunki za prąd przy użyciu LED

Dlatego warto inwestować ekologiczne żarówki, taśmy LED i w nowoczesne systemy z grupy oświetlenia LED dzięki, którym przyczynimy się do poprawy kondycji naszej planety i własnego otoczenia naturalnego!

 

Oczywiście wiele osób może się sprzeczać, że ceny LEDów są zbyt wysokie i taka inwestycja zwraca się dopiero po latach. Ale czy na pewno? Niebawem pojawi się kolejny poruszający tą kwestię.