Dla niezdecydowanych – zestawy LED!

Często nasi klienci mają problem z dobraniem odpowiedniego oświetlenia do swoich pomieszczeń mieszkalnych. Z braku czasu lub nieznajomości produktów, ciężko jest im dopasować odpowiednie oprawy LED i połączyć je z konkretnym zasilaczem. zestawy_led_design_light_2 Dlatego stworzyliśmy całą gamę zestawów LED, które są gotowe do montażu oraz podłączenia dla każdego. Nasze zestawy posiadają wszystkie niezbędne elementy tj: oprawy LEDowe, zasilacz LED wraz z okablowaniem i wyłącznikiem nożnym. Wszystkie proponowane poniżej opcje są zbudowane w systemie mini-konektor. Jest to bardzo proste i skuteczne rozwiązanie do tworzenia oświetlenia LED. Oprawy posiadają 2m przewód zasilający zakończony wtyczką mini, którą należy połączyć z gniazdem znajdującym się w rozdzielaczu (najczęściej 6-punktowym).

System Mini-konektor do oświetlenia LED
System Mini-konektor do oświetlenia LED

W zależności od potrzeb oferujemy zestawy oświetleniowe od 2 – 6 punktów. Jeżeli ktoś, jednak kupi zestaw np. 2 pkt. i stwierdzi, że potrzebuje więcej opraw, wystarczy że dokupi wybraną ilość opraw i doda do zestawu. Zasilacze są dobrane tak, aby mogły wytrzymać obciążenie max. 6 opraw LED. Po połączeniu opraw z rozdzielaczem wystarczy podłączyć zasilacz LED do gniazdka elektrycznego i cieszyć się nowym oświetleniem.

Schemat przykładowego zestawu LED
Schemat przykładowego zestawu LED – kliknij, aby powiększyć

Zestawy LED do kuchni:

  • Orbit XL: to wybór dla klientów, którzy nie uznają kompromisów. Zestaw posiada 3 oprawy Orbit XL o łącznej mocy 9W, wyposażone w nowoczesne i bardzo wydajne diody LED PREMIUM typu 5638. Wybierając ten pakiet zapewniamy sobie odpowiednią dawkę światła użytkowego.
  • Oval LED: to idealny zestaw to każdej kuchni. Oprawy Oval dostępne są w 4 różnych kolorach opraw oraz 2 barwach światła (białej zimnej/ciepłej). Dzięki takiej różnorodności, zestaw Oval sprawdzi się doskonale, jako oświetlenie podszafkowe w każdym pomieszczeniu.

Zestawy LED do witryn:

  • Square: nowoczesny i oszczędny sposób na uatrakcyjnienie każdego mebla w salonie. Wyposażony w energooszczędne oprawy o mocy 1,5W dostępne w barwach zimnej, ciepłej oraz systemie LED RGB z pilotem na podczerwień. Square LED sprawdzi, się równie dobrze w kuchni.
  • Klipsy LED: popularna sposób, na podświetlenie półek szklanych w witrynach meblowych. Bogata gama kolorystyczna oraz minimalny pobór prądy idą w parze z przystępną ceną. Polecamy.

Jeżeli nadal po przeczytaniu tego artykułu nie znaleźliście Państwo tego co jest Wam potrzebne, zachęcamy do kontaktu z nami z pewnością będziemy w stanie doradzić i wybrać odpowiedni zestaw LED.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *