Wydarzenia

Design Light Sp. z o.o. na Targach Timbex – wrzesień 2014

Design Light Sp. z o.o. na dniach otwartych w Szczecinie

Biorąc udział w Dniach Otwartych w hurtowniach przedstawiamy ich klientom – stolarzom, projektantom i producentom – bogatą ofertę naszej FIRMY.
Przybyli tego dnia, mają możliwość uzyskania informacji
o konkretnych produktach, zadawania pytań i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości podczas rozmowy z naszymi przedstawicielami handlowymi dbającymi o zaopatrzenie hurtowni.
Takie właśnie Dni Otwarte odbyły się w firmie Timbex Szczecin
oraz Timbex Gorzów w dniach 4. i 5. września br., w których uczestniczyliśmy.


Zapewnią korzystne efekty świetlne

Design Light oferuje szereg rozwiązań w zakresie oświetlenia łączących najnowsze technologie z ponadczasowym designem. Dostrzegają to wydawcy wiodących pism branżowych opisując nasze produkty na stronach swoich wydawnictw.

Mebel.news.04-


Design Light na zjeździe firmy BETTY! 23 maja 2014 w siedzibie Przedsiębiorstwa Zaopatrzenia Producentów Mebli BETTY w Zielonej Górze odbył się III Lubuski Zjazd Producentów i Importerów Akcesoriów Meblowych. To jedyne takie wydarzenie w województwie lubuskim. Wśród około 30 wystawców można było zobaczyć aktualne trendy w meblarstwie począwszy do płyt meblowych, blatów poprzez wyposażenie kuchni oraz garderób, a skończywszy na oświetleniu. zjazd_fot_1 Podczas trwania zjazdu zwiedzający mieli możliwość skorzystania z instruktażowych szkoleń prowadzonych przez wystawców, a także uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania. Na zjeździe nie zabrakło też naszej obecności. Tak też podsumowuje zjazd nasz Produkt Manager Łukasz Wasylewicz:

Chciałbym podkreślić, iż z roku na rok Zjazd Producentów i Importerów Akcesoriów Meblowych organizowany przez firmę Betty cieszy się coraz większą popularnością, a właściciele firmy, organizatorzy tak wspaniałego przedsięwzięcia przygotowują je na bardzo wysokim poziomie. Świadczyć o tym może chociaż fakt ilości uczestniczących firm prezentujących swoje produkty, jak i ilość przybyłych gości odwiedzających nasze stoiska. Dzień ten obfitował w bardzo konkretne rozmowy handlowe, więcej klientów faktycznie jest zainteresowanych ofertą oświetleniową, niż jeszcze parę lat temu. Oferta zaprezentowana na targach była satysfakcjonująca dla niejednej osoby z branży meblarskiej, co mam nadzieję przyczyni się do wzrostu sprzedaży produktów Design Light poprzez firmę Betty. Mam nadzieję, że nawiązane kontakty przyczynią się do długofalowej współpracy, zresztą istniejącej już z firmą Betty i już cieszę się na kolejne spotkania w przyszłym roku. Jeszcze raz chciałbym serdecznie podziękować właścicielom firmy Betty


Nowoczesne produkty Design Light w prasie! Najnowsza linia profilów LED została wyróżniona w majowym wydaniu Meblarstwo – Komponenty i technologie. Artykuł prezentuje innowacyjny system Master LED dedykowany do każdej kuchni (kliknij poniżej w obrazek, aby przeczytać artykuł).

master_led_art
kliknij obrazek, aby zobaczyć artykuł

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oświetlenie LED, oprawy LED, taśmy LED, profile LED, klipsy LED, żarówki LED i inne