Oprawa sufitowa LED

Nowoczesna i wydajna oprawa LED!

Apollo LED to uniwersalna oprawa sufitowa, która stanowi alternatywę dla typowych opraw sufitowych wyposażonych w standardowe żarówki LED.

apollo_led_designlight_1

Oprawę sufitową Apollo cechuje nowoczesny design, łatwa instalacja oraz bardzo duża skuteczność świetlna. Dostępna jest w dwóch wariantach mocy: 7W – 580 lumen oraz 10W – 900 lumen. Jest to kompletna oprawa oświetleniowa! Posiada zintegrowane źródło światła oraz wbudowany zasilacz, co ułatwia podłączenie do instalacji 230V.

Dzięki temu, że Apollo LED dostępna jest w trzech barwach światła (ciepła, zimna i neutralna) z łatwością dopasujemy ją do każdego pomieszczenia użytkowego, niezależnie czy jest to salon, przedpokój czy kuchnia. O tym jak i jaką barwę światła wybrać do swojego mieszkania pisaliśmy już wcześniej.

Światło wysokiej jakości!

Oprawa została zaprojektowana tak, aby maksymalnie zwiększać komfort użytkownika. Wyposażona została w mleczny klosz, który dobrze rozmywa emitowane światło i niweluje nieprzyjemne zjawisko olśnienia.  Z tego powodu oprawa nie męczy naszych oczu i poprawia komfort widzenia, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniach, w których spędzamy dużo czasu (np. kuchnia).

Dzięki korzystnemu współczynnikowi oddawania barw (o którym można poczytać tutaj) oświetlane przedmioty i pomieszczenia wyglądają przejrzyście i naturalnie, co jest szczególnie ważne w zimie, kiedy sztuczne światło jest używane najczęściej.

apollo_led_designlight_2

Dane techniczne:

Napięcie: 230V
Moc: 7W lub 10W
Barwa światła: biała ciepła, biała zimna, neutralna
Stopień ochronności: IP20
Kąt rozproszenia światła: 90 stopni
CRI: RA>80

Kolor: biały / mleczny klosz
Możliwość ściemniania: nie

Apollo LED oraz wiele innych produktów oświetleniowych można kupić w naszym sklepie internetowym  www.designlight.pl. Zapraszamy!

 

5 myśli nt. „Oprawa sufitowa LED”

  1. Super sprawa, chyba naprawdę pora zainwestować w zmianę oświetlenia w domu. Myślę że LED’ówki zdadzą egzamin w moim salonie jak i kuchni. Dzięki za podpowiedź.

  2. Ile przestrzeni zabiera taka instalacja? Mam na myśli doświetlenie pomieszczenia niższego niż standardowe (skos 1,80 – 2,25) i zastanawiam się czy jest sens inwestowania w tego typu oprawę.

    1. Przy takiej wysokości można polecić oprawę Apollo 7, która w zależności od barwy światła generuje między 500-600 lumen. Tutaj warto się zastanowić jaką rolę będzie pełnić to pomieszczenie, jeżeli jest to sypialnia to proponowałbym bardziej subtelne i delikatne oświetlenie z mniejszym strumieniem świetlnym np. klasyczne oprawy sufitowe wyposażone w żarówki LED. Jeżeli natomiast potrzebna jest większa dawka światła to oprawa sufitowa Apollo LED rozsądnym rozwiązaniem.

      Co do Pana pytania odnośnie przestrzeni to wysokości opraw Apollo: 7, 10 i 15 to kolejno 56mm, 57mm, 62mm. Do tego należy doliczyć wysokość konstrukcji np. sufitu podwieszanego i dodać dla opraw 2-3 cm luzu. Nie robimy nic na „styk”, ponieważ, jak wiadomo konstrukcja pracuje.

      Zachęcam do odwiedzenia naszego sklepu internetowego znajdzie tam Pan pełną specyfikację techniczną produktów:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *