Design Light Sp. z o.o.

Oświetlenie LED to nasza pasja!

Witamy serdecznie na blogu firmy Design Light Sp. z o.o.
Blog porusza tematykę oświetlenia LED i nie tylko. Znajdziecie tu państwo dużo ciekawych artykułów na temat zastosowania różnego typu oświetlenia min:

  • taśm LED
  • profili LED
  • klipsów LED
  • opraw LED
  • żarówek LED
  • oraz wyłączników i akcesoriów do LED

Design Light posiada prawie 10-letnie doświadczenie w sprzedaży systemów oświetleniowych. Na tym blogu podzielimy się z Państwem cenną wiedzą na temat możliwości jakie daje nowoczesne oświetlenie LED.

Zachęcam do częstego odwiedzania oraz do zobaczenia pełnej oferty.

Design Light Sp. z o.o.

Design light zajmuje się produkcją oraz sprzedażą nowoczesnych systemów oświetleniowych LED do mebli i mieszkań. Prowadzimy sprzedaż na rynku polskim, a od 4 lat dystrybuujemy na terenie Europy. Naszą główną cechą jest doświadczenie – posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku i cieszymy się dużym zaufaniem wśród naszych kontrahentów.

Jesteśmy również producentem oświetlenia i akcesoriów LED. Posiadamy odpowiednio rozbudowane placówki techniczne, dzięki temu jesteśmy w stanie produkować własne systemy oświetleniowe oraz polskie oprawy, profile LED, jak i  płytki SMD czy inteligentne wyłączniki do LED.

W naszej ofercie znajdą państwo oświetlenie LED bazujące na nowoczesnych i energooszczędnych diodach i modułach LED, które można dopasować do dowolnego mebla i pomieszczenia mieszkalnego.

Posiadamy nowoczesny magazyn wyposażony w zaawansowaną infrastrukturą IT, dlatego szybko reagujemy na zamówienia naszych klientów. Każdą wysyłkę traktujemy priorytetowo, ponieważ Państwa satysfakcja jest wyznacznikiem jakości naszej pracy.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, który może liczyć na profesjonalną obsługę oraz doradztwo w sprawach technicznych związanych z doborem oświetlenia oraz jego montażem.

Design Light to gwarancja jakości oraz szybkiej i profesjonalnej obsługi.

Oświetlenie LED, oprawy LED, taśmy LED, profile LED, klipsy LED, żarówki LED i inne